Zarejestruj

Jak zareklamować firmę?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Jak zareklamować firmę?

Postprzez udniusnik » So lis 21, 2015 7:12 pm

Pozycjonowanie, ciekawy content.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez hollafool » Pn lis 23, 2015 12:39 pm

Tylko, że z konkursami na fb trzeba być ostrożnym bo nie możesz umieszczać pewnych informacji, ale możesz na przykład przekierować na swoją stronę gdzie są podane zasady konkursu. Ja mam fajną stronę, zaprojektowaną przez Proedit swoją drogą, i mam tam specjalne miejsce na ostatnie newsy + esklep więc przy okazji ludzie czasem coś biorą.

Postprzez kawollo » N gru 27, 2015 9:02 pm

pozycjonowanie, zbudowanie firmie wizerunku, moze jakis marketing szeptany? albo po prostu informacje o firmie na forahc, portalach. iwizerunek robi takie działania

Postprzez Kolina » Cz sty 07, 2016 6:42 am

Zacznij od reklamy w internecie. Załóż stronę internetową i ją wypozycjonuj, fanpage na FB. Możesz też wykupić reklamy w gazetach i stacjach radiowych.

Postprzez Irracjonalny » Pt sty 08, 2016 1:56 pm

Internet to potężne narzędzie więc to na nim bym się raczej skupił, najwięcej można osiągnąć, więc warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.ddddddddddddddddddddddddddddddddd
http://bizneslife.tumblr.com/

Postprzez poster » Pt sie 26, 2016 12:57 pm

może jakieś karty rabatowe czy stałego klienta dla tych którzy już się pojawią? wtedy na pewno przecież chętniej zawsze klient do nas wraca niż w sytuacji w której nie przyciągamy go do siebie takimi elementami, świetne karty robią w cardon, bardzo zindywidualizowane, fajnie biorą pod uwagę wszystkie uwagi klienta i można się o wszystko dopytywać nawet po sto razy więc miło się z nimi współpracuję i na pewno zrobią coś co będzie przyciągało klienta wzrok

Postprzez filantrop » Pn wrz 12, 2016 12:14 pm

A jaki jest target? W każdym razie reklama w sieci przede wszystkim, bo tradycyjne formy takie jak ulotki... czytasz ulotkę jak ją dostaniesz? Bo ja wyrzucam, a biorę tylko dlatego, że ktoś tam musi stać i dostanie pieniądze jak je rozda. Oprócz tego warto inwestować w certyfikaty potwierdzające wiarygodność i jakość Twoich usług, żeby wyróżniało Cie na tle konkurencji, bo ta jest spora. W mojej firmie postawiliśmy na zdobycie ogólnopolskiego prestizowego wyróżnienia: http://www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/, żeby się wybić i być bardziej konkurencyjnymi. Odbiory widząc certyfikat uczciwego przedsiębiorcy łatwiej się do nas przekonują, ufają nam. A sprawa jest naprawdę prosta, bo trzeba się rejestrować, wykupić pakiet przejść szybką weryfikację i praktycznie już. A oprócz tego dostajesz profesjonalną wizytówkę w sieci, pakiet marketingowy jednoznacznie podkreślający, że jesteś uczciwym przedsiębiorcą oraz sporo innych, w zalezności od pakietu. Warto :)

Postprzez liam » Śr paź 19, 2016 10:07 am

Albo bannery też się doskonale sprawdzają porozmieszczane tu i ówdzie :) tylko to już trzeba znaleźć miejsce w którym można je robić bez płacenia dużych pieniędzy, bo w przeciwnym wypadku będzie tak, że tak samo cenowo może wyjść zlecenie tego na zewnątrz i trochę się to może mijać z celem :P

Postprzez Palaryna » Śr paź 19, 2016 12:06 pm

Na grafido.pl można robić bannery bez ograniczeń za 10 zł na msc. Wprawdzie ja mam zniżkę, ale przecież każdy może taką dostać. No i nie trzeba dopłacac za bazę obrazków, które są niezbędne a stocki wszsytkie dostępne są o wiele drożej płatne niż mnie baza + program kosztuje

Postprzez MarcinProchowski » Pt paź 21, 2016 9:35 pm

A jakie warunki trzeba spełnić, żeby taką obniżkę dostać? Bo jeśli jestem w stanie, to wg mnie jest to bardoz dobra propozycja.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe