Zarejestruj

Jak zareklamować firmę?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Jak zareklamować firmę?

Postprzez Palaryna » So paź 22, 2016 12:43 pm

TO z 50 zł na 10 schodzą jak masz u nich abonament z innej usługi - oprogramowania albo asystenta sprzedaży. Co w efekcie i tak wychodzi taniej czyli ten abonament plus dyszka za grafido niżbyś sam abonament za grafido kupował.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez rafek34 » Śr lis 02, 2016 10:16 pm

Skuteczna kampania reklamowa zawsze prowadzona jest przez agencję reklamową. Warto korzystać z ich usług bo znają się na rzeczy. Dla mnie dobrą agencją jest https://roznoszenieulotek.pl/plakatowanie/ warto sobie sprawdzić.

Postprzez poster » Cz gru 15, 2016 6:11 pm

W moim przypadku swietnie sprawdzily sie karty rabatowe. Wiesc szybko sie rozeszla, ze dajemy do zamowien powyzej pewnej kwoty fajne rabaty i klientow przybylo. Pozniej jeszcze zeby to wszystko podkrecic to dalismy informacje o takich rabatach na nasz fb i fajnie sie to kreci. Jakbys chcial w dobrej cenie i fajnie wygladajace takie karty to ja swoje robilem w cardon. Dali mi najlepsza cene za tego typu usluge, bo powiem szczerze nie bylem w stanie zbyt wiele zainwestowac i cena grala dla mnie wazna role. Zrobili mi te karty szybko i tak jak chcialem. Bylo widac, ze im zalezy na tym zebym byl zadowolony.

Postprzez poster » Pt sty 13, 2017 12:12 pm

I do tego jeszcze po prostu pokaż co oferujesz, ludzie zwracają na to uwagę. Firma Multiarte- multiarte.com.pl robi bardzo dobre zdjęcia, możesz je wykorzystać na wiele sposobów, czy strona internetowa, czy katalog. My tak właśnie robiliśmy i sprawdziło się.

Postprzez Diana21 » Wt lut 14, 2017 6:00 pm

o firmie świadczy każdy szczegół np. w wypadku restauracji ważnej jest jak wygląda menu mnie osobiście zachwyciły te z Kaletnictwo-Gama, takie menu jest z pewnością stylową wizytówką miejsca
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez adamos » Wt lut 28, 2017 11:52 am

poster napisał(a):I do tego jeszcze po prostu pokaż co oferujesz, ludzie zwracają na to uwagę. Firma Multiarte- multiarte.com.pl robi bardzo dobre zdjęcia, możesz je wykorzystać na wiele sposobów, czy strona internetowa, czy katalog. My tak właśnie robiliśmy i sprawdziło się.

Można tam z tego co wiem wynająć studio w Multiarte i samemu coś pokombinować także to też jest ciekawy pomysł moim zdaniem.

Postprzez poster » Pt cze 23, 2017 9:01 am

Ostatnio bardzo popularna forma reklamy o której zrobiło się głośnie w internecie to http://melle.com/blog/jak-pozyskac-nowych-klientow?utm_source=ms Poczytajcie sobie bo naprawdę warto o co w tym chodzi. Powiem tylko tyle, że jest to coś w rodzaju programu lojalnościowego gdzie współpracujemy z znaną marką K2. Efekty podobno rewelacyjne jeżeli chodzi o ilość pozyskanych przez to nowych klientów :)

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe