Zarejestruj

Jak zareklamować firmę?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Jak zareklamować firmę?

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 2:28 pm

Witam

właśnie otworzyłem niewielką firmę na rynku tradycyjnym. Zajmuję się przde wszystkim produkcją atrykułów papiernicznych i ich sprzedażą. Niestety narazie nie widzę wielkiego zainteresowania, mało kto słyszał, ze wogóle otworzyłem taką firmę:( Nie mam pojecia jak ją rozleklamować w otoczeniu? Co radzicie? jakie metody i koszty?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jak zareklamować firmę?

Postprzez filantrop » Wt lut 17, 2015 10:37 am

to zależy jaka masz grupe docelowa. jezeli sam produkujesz materialy papiernicze i sprzedajesz w sklepie dla pojedynczych osob to mysle, ze ulotki by sie sprawdzily, a jezeli chcesz dopiero podpisac umowy ze sklapemi na twoje produkty to moze jakis sampling? ja korzystam z firmy ulotex, ktora kolportuje mi ulotki, ale w ofercie maja jeszcze wiele innych metod reklamy, mozesz sobie przejrzec, a oni tez na pewno ci cos doradza :)

Postprzez lotta » Cz lut 19, 2015 1:24 pm

Przede wszystkim powinieneś postawić na reklamę w internecie. Założyć porządną stronę internetową, może też fanpage na FB. Do tego wykupić reklamy Google, które będą się wyświetlały osobom szukającym usług lub produktów, które Ty oferujesz. A jeśli działasz głównie lokalnie to postaw na reklamy w lokalnych gazetach i stacjach radiowych.

Postprzez KarolinaCH » Pn lut 23, 2015 6:15 pm

FP na facebooku to chyba najtańsza opcja, bo darmowa;D możesz prowadzić go sama, a daje możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców;)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

http://oneofgroup.pl/

Postprzez jedrzejczyk » Wt lut 24, 2015 1:04 pm

Polecam skorzystać z takich platform sprzedażowo-promocyjnych jak Allegro lub FairSquare. Zaistniejesz tylko wtedy, gdy będziesz miał konkurencyjne ceny. Ponadto warto od czasu do czasu zainwestować w AdWords. Generalnie opcji jest wiele, musiałbym znać więcej szczegółów. Zawsze też możesz zgłosić się do agencji, która opracuje dla Ciebie plan marketingowy.

Pozdrawiam
Krzysztof Jędrzejczyk

Postprzez miroon » Śr mar 04, 2015 12:00 pm

Ja sprzedaję przez internet, w internecie też chcę się reklamować. Na pewno pozycjonowanie strony internetowej na frazy lokalne, żeby sukces odnieść. Od kilku miesięcy korzystam z usług firmy z Poznania. Panowie zajęli się promocją mojej witryny i wychodzi im to zacnie. :-)

Postprzez SebastianJJ » Śr mar 18, 2015 2:01 pm

A czy możecie mi polecić jakąś dobrą firmę SEO. Albo coś powiedziec na temat tej firmy: http://www.invisio.pl/. Niby wszystko fajnie, ciekawa strona i sporo rekomendacji, ale woalałbym sie upewnić nim zainwestuję :)

Postprzez Diana21 » Wt kwi 21, 2015 7:40 am

Jeśli jest to nowy biznes to musisz rozpowszechnić się, żeby wiedzieli, że istniejesz. Zastanawiałeś się nad współpracą z jakaś drukarnią, bądź grafikiem? Rozwiązań jest bardzo wiele. Najważniejsza jest reklama. Możesz też nawiązać współprace z kimś kto produkuje, np. zaproszenia ślubne.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez lenaiwanowicz » Wt kwi 21, 2015 11:03 am

spróbuj się zareklamować w internecie w swojej okolicy (facebook, google adwords kierowane tylko na Twoja okolicę)

Postprzez mkotek » Śr kwi 22, 2015 5:58 am

Można wynająć do tego fachowca, kilka rzeczy zrobić samemu. Na pewno taka kampania musi być dobrze przemyślana, bo jednak trochę pieniędzy na to trzeba wydać.

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe