Zarejestruj

jakie seo dla jednoosobowej dzialalnosci?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

jakie seo dla jednoosobowej dzialalnosci?

Postprzez zoidberg » Pn lut 22, 2016 1:39 pm

czy oplaca sie pozycjonowac strone jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej? dochody mam rozne, czasem nie zarobie nic, a czasem bardzo duzo, i ten brak plynnosci jest wlasnie najgorszy. chcialbym zeby reklama mi pomogla uzyskac jakis w miare staly dochod co miesiac. nie mam sila rzeczy ogromnego budzetu, im mniej tym lepiej, znaczy wiem ze za darmo to sie nie da ale jednak na jakies drogie rzeczy to mnie nie stac. prosze o pomoc nad czym w ogole powinienem sie zastanawiac? i czy w ogole?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: jakie seo dla jednoosobowej dzialalnosci?

Postprzez liminalna » Wt lut 23, 2016 11:32 am

a to zalezy jaka branza, czy mocno konkurencyjna czy nie, czy dzialasz lokalnie czy na cala polske. za malo info, zeby powiedziec ci cos konkretnie...

Postprzez zoidberg » Wt lut 23, 2016 2:01 pm

nie chce pisac jaka dzialalnosc bo sie obawiam konkurencji. jest dosc mocna, ale ja dzialam na terenie jednego wojewodztwa, czasem dwóch w wyjątkowych przypadkach. branza uslugowa, zaden sklep ani nic.

Postprzez SupremumSEO » Śr lut 24, 2016 1:32 pm

Nadal trochę mało informacji :) Na początek możesz spróbować kampanii AdWords - niewiele wiemy o branży, ale jeśli skupisz się na frazach bardziej niszowych, które są tańsze - to zwrot z inwestycji może być wyższy niż w przypadku gdybyś zainwestował więcej pieniędzy w jedno, popularne hasło. Jeśli kampania AdWords zapewni Ci stabilniejszy zysk, możesz do tego dołożyć pozycjonowanie - na dłuższą metę będzie tańsze niż AdWords, i wraz ze wzrostem pozycji można zmniejszać intensywność kampanii reklamy płatnej. Musisz tylko pamiętać, że reklama AdWords pojawi się w sieci szybko i jest elastyczna, ale za to w dłuższej perspektywie droższa, z drugiej strony - pozycjonowanie jest tańsze i trwalsze, ale musisz być przygotowany na to, że są to jednak działania długofalowe i pierwsze efekty mogą pojawić się po pół roku, czasami nawet dłużej, w zależności od branży.
Ekspert firmy Supremum SEO - https://supremumseo.pl/

Postprzez zoidberg » Cz lut 25, 2016 9:51 am

no ale to chyba sa drogie rzeczy? ja bym tak sie chcial mniej wiecej w max 500 zlotych zamknac. nie wiem czy reklama internetowa za taka kase ma sens.

Postprzez SupremumSEO » Wt mar 01, 2016 1:12 pm

Jeżeli jest dobrze sprofilowana - są spore szanse że się da :) Tak jak pisałem wcześniej, sporo zależy od branży i konkurencji, ale kampanię AdWords można zoptymalizować na dziesiątki różnych sposobów tak, żeby osiągnąć jak najlepszy zwrot z pieniędzy zainwestowanych w kampanię. Są szanse, że w tych 500 zł się zamkniesz. Gorzej z pozycjonowaniem - na to trzeba wydać ok. 1000 zł miesięcznie, żeby uzyskać zadowalające efekty. U nas mamy “łączone” pakiety, pozycjonowanie + adwords, sprawdzają się naszym klientom dobrze.

Postprzez zoidberg » Śr mar 02, 2016 12:13 pm

no a jaki jest koszt tego u was? od razu jest wszystko? chetnie bym sie dowiedzial czegos wiecej na ten temat, bo dalej nie jestem pewny czy warto. z gory dzieki

Postprzez SupremumSEO » Cz mar 03, 2016 7:30 am

Trudno oszacować ile musiałbyś faktycznie wydać na reklamę bez znajomości branży, którą się zajmujesz i nieco szerszej wiedzy o samej firmie. Jeżeli nie chcesz podawać takich danych publicznie, skontaktuj się bezpośrednio z nami - przygotujemy dla Ciebie ofertę, to będzie dobra podstawa do tego, żeby w ogóle wiedzieć od czego zacząć. Kontakt do nas znajdziesz tutaj: https://supremumseo.pl/kontakt/

Postprzez Aladyn » Pn mar 07, 2016 7:40 pm

Zgadzam się. Tak na oko i bez żadnych głębszych danych to można jedynie zgadywać. Równie dobrze można sobie karty postawić albo spróbować wywróżyć z gwiazd. Naprawdę.

Postprzez Magdamag » So mar 12, 2016 11:14 pm

Ja właśnie coraz częściej zastanawiam sie nad tym aby oddać reklamę swojej firmy w ręce profesjonalistów, tylko czy to się opłaca, słyszała różne opinie na ten temat i szczerze mówiąc już sama nie wiem

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe