Zarejestruj

konferencja

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

konferencja

Postprzez poster » Cz sie 13, 2015 12:56 pm

Gdzie w Ustce można zorganizować konferencję dla ok. 60 osób?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: konferencja

Postprzez Diana21 » Pt sie 14, 2015 9:41 pm

poszukaj hoteli i zapytaj, będziesz wiedzieć;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez KrzysztofDZIEDZIC » Cz sie 27, 2015 8:45 am

Ja ostatnio organizowałem szkolenie nie w Ustce a w Krynicy Morskiej. Sugerowałem się atrakcyjnym położeniem obiektu, dostępnością pokoi i wielkością sali:) Wybrałem Hotel Continental. Cała oprawa sprawnie poszła, nie było żadnych zakłóceń. Świetnie się spisali przy obsłudze wydarzenia. Catering też bardzo dobry. Największą zaletą była bliskość do plaży, bo można było się przejść - nawet w przerwie - i odświeżyć umysł:)
Niedługo otwierają tam Aqua Park, to nawet w zimę będzie moc atrakcji :) My dostaliśmy zniżkę na kolejne seminaria i na pewno to wykorzystamy :)

Postprzez reactive » Cz sie 27, 2015 10:25 am

Najlepiej jakiś renomowany hotel, z pewnością wpłynie to pozytywnie na wizerunek ;)
https://finanseipieniadze.wordpress.com/

Postprzez rachelka » Pn sie 31, 2015 1:06 pm

z hoteli polecam Lubicz - bardzo dobry standard a ceny też nie są żłe

Postprzez adamos » Wt mar 29, 2016 5:50 pm

Dla mnie idealnym miejscem na nadmorską konferencję jest http://www.hotel-lubicz.pl/, bardzo wysoki poziom i można zaprosić nawet najbardziej wymagających gości, mieliśmy tam konferencję a potem szkolenie dla ścisłego kierownictwa i prezesowi tak się spodobało, że ściągnął żonę i zostali tam jeszcze na kilka dni

Postprzez monika91 » Pt kwi 01, 2016 10:56 am

może nie nad morzem ale my mieliśmy konferencje w hotelu jaworowy dwór pod warszawą, myślę że to miejsce też można rozważyć, bardzo eleganckie

Postprzez klucznik » Cz cze 30, 2016 7:10 am

nad morzem jak szukasz miejsca to zdecydowanie najlepszy jest http://www.hotel-lubicz.pl/ bardzo profesjonalnie przygotowane miejsce, z całym niezbędnym sprzętem i fajną obsługą a do tego na bardzo wysokim poziomie ogólnie i z bardzo dobrą kuchnią więc można śmiało zabierać tam nawet najważniejszych gości i ma się pewność że wszystko wypadnie tak jak należy

Postprzez poster » Cz lip 28, 2016 5:30 pm

ja mam swoją miejscowkę na podlasiu i tam zawsze organizujemy eventy. Hotel Delfin w Białej Podlaskiej - mają wszystko co potrzeba, profesjonalne wyposażenie, duża sala, dobry catering

Postprzez filantrop » Śr paź 05, 2016 9:19 am

Nasza firma zawsze organizuje szkolenia i konferencje w Krakowie w hotelu Best Western Efekt Express i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Musieliśmy zorganizować bardzo dużą konferencję i dlatego szukaliśmy jakiegoś miejsca, które temu podoła. Dzięki temu, że współpracują z Best Western Premier nie było strachu, że zabraknie miejsc noclegowych.

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe