Zarejestruj

Konferencja: Warszawa czy Poznań?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Konferencja: Warszawa czy Poznań?

Postprzez monika91 » Pn lis 07, 2016 1:50 pm

Z drugiej strony Warszawa ma co zaoferować jest to centrum biznesowe więc akurat tego nie można negować. Jeśli chodzi o Warszawę to byłam jakiś czas temu na szkoleniu w cskjupiter.eu i bardzo fajne miejsce, jedno z lepszych w jakich odbywałam szkolenie. Warszawa jest dalej jedną z atrakcyjniejszych miejsc na spotkania biznesowe i tak będzie zawsze. Myślę, że warto organizować konferencję w wielu miejscach w Polsce zawsze jest to urozmaicenie dla biorących w nich udział.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez adamos » Pn lis 28, 2016 5:17 pm

Jeśli chodzi o Poznań to znam dobrą firmę do przewozu osób Hera Trans. Moja firma korzystała z ich usług niedawno dlatego pamiętam. Może komuś się to przyda.

Postprzez poster » N sty 29, 2017 2:09 pm

A my postawiliśmy na konferencje nad morzem, w hotelu Grand Lubicz: http://www.grandlubicz.pl/. Wyszło wszystko super, mają 7 sal konferencyjnych, można naprawdę spore wydarzenie zorganizować. No i sam hotel robi ogromne wrażenie, tak samo jak atrakcje które tam mają i którymi to nasi goście byli zachwyceni :)

Postprzez adamos » Cz lut 23, 2017 10:44 am

jest bardzo dużo miejsc, gdzie można zorganizować fajna konferencję. Nasz szef wynajął salę w hotelu best western efekt express w krakowie. To bardzo fajny i elegancki hotel. A sala konferencyjna była idealnie przystosowana na tego typu wydarzenia.

Postprzez klucznik » N lut 26, 2017 3:13 pm

My teraz szykujemy się na Szczecin jednak mamy lot do Poznania co jest dosyć ciekawe. Na szczęście mamy transport z lotniska załatwiony u firmy a2b-transport.pl także to akurat dobry pomysł. Zobaczymy co ciekawego nam wymyślili tym razem na konferencji. Mam nadzieję, że będzie warto lecieć przez całą Polskę ;)

Postprzez rachelka » Śr mar 15, 2017 6:58 pm

a my teraz mamy zamiar zorganizować w całkiem innym miejscu mianowicie w Grudziądzu w nowym hotelu ibis styles, który otwierają dopiero w tym miesiącu. Byłam w tym mieście jest bardzo ładne, wiele tras rowerowych także myślę, że będzie co robić.

Postprzez adamos » Wt mar 28, 2017 3:50 pm

rachelka napisał(a):a my teraz mamy zamiar zorganizować w całkiem innym miejscu mianowicie w Grudziądzu w nowym hotelu ibis styles, który otwierają dopiero w tym miesiącu. Byłam w tym mieście jest bardzo ładne, wiele tras rowerowych także myślę, że będzie co robić.

faktycznie Grudziądz to bardzo ładne miejsce, nie wiem czy wybierzemy się tam jeśli chodzi o szkolenia, nie mam na to wpływu, ale mam zamiar wybrać się tam prywatnie. Dobrze wiedzieć, że otwierają nowy hotel Ibis Styles.

Postprzez klucznik » Wt maja 02, 2017 9:57 pm

Zgadzam sie z tym , że pomysł na zorganizowanie konferencji gdzieś poza wielkimi miastami jest super My na przykład postawilismy na morze i naszą konferencje zorganizowalismy w Ustce, w hotelu Grand Lubicz http://www.grandlubicz.pl/. Hotel jest 5 gwiazdkowy, także standard jest bardzo wysoki. Poza tym mają świetne zaplecze konferencyjne - mogą pomieścić ponad 900 osób :)

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe