Zarejestruj

Konferencja: Warszawa czy Poznań?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Konferencja: Warszawa czy Poznań?

Postprzez poster » Pn sty 18, 2016 5:38 pm

Myślicie, ze to dobry pomysł, zeby zorganizować konferencje w Warszawie? Myślimy właśnie albo Warszawa albo Poznań, co lepiej wybrać? W konferencji weźmie udział międzynarodowe grono.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Konferencja: Warszawa czy Poznań?

Postprzez adamoss » Wt sty 19, 2016 2:09 pm

Moim zdaniem Warszawa jest zdecydowanie lepszym miejscem, chociażby dlatego, że jest sporo atrakcji. Np. po takiej konferencji można się fajnie zrelaksować wybierając np. na gokarty. Na Krakowiaków 99/101 jest fajny tor RCW, polecam zajrzeć.

Postprzez filantrop » Wt sty 19, 2016 4:21 pm

Moim zdaniem też Warszawa. Gokarty nawet mi się podobają, chociaż nie wiem jakiej klasy jest to spotkanie. Ale generalnie w Warszawie znajdziesz dużo więcej hoteli, my jak robimy międzynarodówki to organizujemy na Wilczej, w Rialto, i nigdy nikt się na tym nie zawiódł jeszcze.

Postprzez racionale » Śr sty 20, 2016 3:40 pm

Międzynarodowa - że z wielu krajów to Warszawa. I nie dlatego bo jest więcej atrakcji, bo tych jest tyle samo. Zresztą to kompletnie nie istotne, ale dlatego, że samolotem się łatwiej dostać, więcej połączeń.
I Warszawa to jednak stolica, więcej mogą załatwić przy okazji.

Jeśli międzynarodowa to jednak głównie Niemcy to lepiej Poznań dojadą sobie samochodem spokojnie. I centrów konferencyjnych sporo, pewnie tańszych niż w stolicy

Postprzez klucznik » Cz sty 21, 2016 10:53 pm

bardzo fajne miejsce jest pod Warszawa (jakies 40 km) - hotel Jaworowy Dwór. W sam raz na takie imprezy, gościom z zagranicy na pewno sie spodoba - stary dwór przerobiony na hotel, eleganckie miejsce

Postprzez zarzadzaj1gip » Pt sty 22, 2016 8:41 pm

Zależy gdzie będzie bliżej, jeśli osoby przylatujące do Polski lądować będą w Warszawie to lepiej tam;) nie będzie trzeba wtedy przewozić wszystkich do Poznania.

Postprzez rachelka » Pt kwi 22, 2016 11:40 am

Ja ostatnio byłam na fajnej konferencji w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej. Fajne duże sale, dobre wyposażenie i dojazd

Postprzez poster » Cz wrz 01, 2016 12:11 am

A dla mnie ani Warszawa ani Poznań :D Lubie organizowac konferencje w jakichś fajnych miejscach, żeby uczestnicy też mieli różne atrakcje. Ostatnio organizowałem w Grand Lubicz w Ustce. Maja świetne sale konferencyjne, no i pomagają ze wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz zorganizuje tam jakieś wydarzenie :)

Postprzez monika91 » Pt wrz 02, 2016 4:08 pm

a ja bym ich zabrała do Białej Podlaskiej do hotelu Delfin. Ktoś już o nim pisał tutaj bardzo pozytywnie. Podpisuję się, bo uważam, że organizacyjnie trzymają wysoki poziom. I ogółem ładnie tam, dobra lokalizacja. Uważam, że można tam z czystym sumieniem zabrać międzynarodowe grono :)

Postprzez poster » N paź 09, 2016 11:01 am

Takie miasta jak Warszawa to dosyć oklepane miejsca jeżeli chodzi o konferencje. Ja już od dawna staram się organizować takie wydarzenia w bardziej atrakcyjnych dla uczestników miejscach, żeby było też co robić wieczorami. Ostatnio na przykład mieliśmy dosyć dużą konferencję w Ustce, w hotelu Grand Lubicz. Wyszło naprawdę rewelacyjnie, mają idealne sale, nagłośnienie itp. No i poza tym jest bogata oferta jeżeli chodzi o atrakcje różne. Są np. kręgle, aquapark, squash, bary, restauracje... Goście byli bardzo zadowoleni :)

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe