Zarejestruj

najlepszy program dla małych i średnich firm

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

najlepszy program dla małych i średnich firm

Postprzez graphcom » Cz cze 30, 2016 4:45 pm

Comarch ERP Optima to mały pomocnik, którego możesz zatrudnić w swojej firmie. Wraz z Tobą i Twoimi pracownikami, będzie pracował na sukces przedsiębiorstwa. Wybierz najlepszy system dla Twojej firmy. Zobacz, dlaczego Comarch ERP Optima to Twój najlepszy pracownik. http://graphcom.pl/aktualnosci/wybierz-najlepsze-oprogramowanie-dla-firmy-comarch-erp-optima

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: najlepszy program dla małych i średnich firm

Postprzez T85 » Wt lut 28, 2017 3:55 pm

Warto pamiętać, że nie samym Comarchem Polska stoi :) ja osobiście korzystam z programów od RESET2 i nie czuję się z tego powodu jakiś gorszy :)

Postprzez adamos » Pn paź 09, 2017 2:12 pm

każdy dopasowuje system do branży w jakiej działa, moja żona prowadzi salon urody i wiem, że wprowadzała system erp z mwizyta.pl także można również iść w tę stronę

Postprzez filantrop » Śr paź 18, 2017 4:53 pm

adamos napisał(a):każdy dopasowuje system do branży w jakiej działa, moja żona prowadzi salon urody i wiem, że wprowadzała system erp z mwizyta.pl także można również iść w tę stronę

pewnie, też tak uważam. takie systemy to dobre rozwiązanie, również jeśli chodzi o marketing i reklamę

Powrót do Ogólne forum firmowe