Zarejestruj

Narzędzie do obsługi faktur elektronicznych

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Narzędzie do obsługi faktur elektronicznych

Postprzez graphcom » Wt gru 15, 2015 1:56 pm

Masz dość ręcznego wystawiania faktur elektronicznych? Dowiedz się jak przyspieszyć ten proces! Wypróbuj mechanizm do obsługi procesu faktur elektronicznych! Więcej na: bit.ly/1lLzU3e

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Narzędzie do obsługi faktur elektronicznych

Postprzez T85 » Śr kwi 27, 2016 2:25 pm

Równie dobrze można wykorzystać programy od producentów obecnych na polskim rynku od lat - standardem teraz jest udostępnianie wersji demo, żeby dać użytkownikowi czas na zapoznanie się z oprogramowaniem i zachęcić go w ten sposób do pozostania przy ofercie danej firmy. Ja tak zrobiłem w przypadku produktów od RESET2 i jestem bardzo zadowolony! ;)

Postprzez poster » Pt lip 22, 2016 2:46 pm

Bizin jest świetnym programem do obsługi faktur. Ma mnóstwo funkcjonalności, jest intuicyjny i można go przetestowac za darmo jesli ktokolwiek ma jakies wątpliwosci.

Postprzez rachelka » Pt sie 19, 2016 10:10 am

Do faktur online masz fajny program, bizin. Ja korzystam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Ma wszystkie opcje, których potrzeba mi w firmie.

Powrót do Ogólne forum firmowe