Zarejestruj

Niebanalna reklama firmy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Niebanalna reklama firmy

Postprzez Chinesse » Śr cze 28, 2017 9:49 am

Moim zdaniem warto postawić na sprawdzone rozwiązania - u mnie, jest to sklep internetowy - dobre zdjęcia + wygląd sklepu i intuicyjność, dobry system płatności - dotpay, optymalizacja pod katem SEO, trochę adwordsów, FB + instagram, hula mi to naprawdę fajnie :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez adamoss » Pt gru 29, 2017 9:51 pm

Można właśnie też inwestować w takie gadżety reklamowe, jak są widoczne na stronie http://www.trober-polska.pl współpracuję właśnie z nimi już ze dwa lata i powiem szczerze, że oferowane przez nich właśnie gadżety reklamowe pozwalają mi budować wizerunek moje firmy

Postprzez filantrop » Wt sty 09, 2018 8:24 am

Można też zacząć rozsyłać newsletter, a to bardzo fajny sposob na reklamę i rozkręcenie biznesu. Ja akurat korzystam z Emu Mail do wysyłania mailingów i sprawdza się to super, mam duży odzew i dużo klików z przejściem z na stronę. A przy okazji platforma Emu jest bardzo łatwa w uzyciu.

Postprzez adamos » Pt kwi 06, 2018 7:08 am

Ja z mailingu przerzuciłem się na marketing smsowy i widzę znaczną poprawę w skuteczności. Taka bezposrednia forma kontaktu z klientem daje nam gwarnację, że informacja dotrze do jego świadomości. Narzędzie nie jest drogie, używam platformę playsms.pl. Mam również możliwość w ramach tej współpracy dostosowania formularza zapisu do newslettera do swoich potrzeb (mogę ustawić swój kolor, wstawić logo firmy) - klienci zauważają takie rzeczy.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe