Zarejestruj

Niebanalna reklama firmy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Niebanalna reklama firmy

Postprzez graphcom » Wt gru 15, 2015 1:58 pm

Chcesz przekazywać informację o Twoich produktach wprost do rąk potencjalnych klientów? Zrób to w nowoczesny i niebanalny sposób! Sprawdź jak działa Comarch Beacon, pozyskaj nowych klientów i zdobądź ich zaufanie! Sprawdź na stronie bit.ly/1YhuM2B

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Niebanalna reklama firmy

Postprzez Diana21 » Śr gru 07, 2016 8:38 am

od zawsze wiadomo że biznes tworzą ludzie i klienci... Szef znalazł firmę, która zajmuje się produkcją seryjną dla firm i instytucji kierowana do działów handlowych i marketingowych kaletniczych produktów marketingowych, jak notatniki, podkładki na biurko i inne. My zamówiliśmy na http://www.kaletnictwo-gama.pl/index.html notesy w eko skórze
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez monika91 » Śr gru 07, 2016 6:22 pm

My mamy ręczniki reklamowe od agencji reklamowej, z którą współpracujemy a wiem, że oni mają je od firmy SDX Towels. Bardzo interesująca forma reklamy.

Postprzez liam » Pt sty 20, 2017 6:39 am

to taka którą sam przygotujesz i masz pewność, że nikt Ci nie zrobi dubla dla innej firmy :) po dość krótkim czasie i ogarnięciu grafido.pl to już nawet nie bardzo się człek zastanawia tylko tyle żeby miec jakiś zarys w głowie, pyk pyk i masz gotową grafikę za grosze :)

Postprzez drozdobyx » Pt sty 20, 2017 12:52 pm

Reklamowe ręczniki papierowe to chyba nie mają sensu ... chyba,że dajecie je w gratisie klientowi :D moja znajoma ma sklep internetowy z elektroniką, systemem płatności dotpay i jako forma reklamy posiada fanpage na facebooku oraz płatne AdWordsy. Powoli sklep się rozkręca.

Postprzez monika91 » Cz sty 26, 2017 6:51 pm

Ja u siebie w biurze mam taki foto-obraz https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-wieloczesciowe który przedstawia czym nasza firma się zajmuje. Wygląda to świetnie, bardzo oryginalnie i zwraca uwagę klientów. Wszyscy, którzy pierwszy raz przychodzą pozytywnie wypowiadają się o takim rozwiązaniu. Nie widziałam jeszcze żadnej firmy, która miałaby coś podobnego.

Postprzez Diana21 » Wt lut 14, 2017 5:56 pm

na pewno warto partnerom biznesowym wręczyć prezent świetnie w tej roli sprawdzą się notesy w skórzanej oprawie które znajdziesz na
Kaletnictwo-Gama
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez filantrop » Pt lut 24, 2017 11:47 am

monika91 napisał(a):Ja u siebie w biurze mam taki foto-obraz https://www.foto4u.pl/fotoobrazy-wieloczesciowe który przedstawia czym nasza firma się zajmuje. Wygląda to świetnie, bardzo oryginalnie i zwraca uwagę klientów. Wszyscy, którzy pierwszy raz przychodzą pozytywnie wypowiadają się o takim rozwiązaniu. Nie widziałam jeszcze żadnej firmy, która miałaby coś podobnego.

Bardzo ciekawy pomysł. Może również to zastosujemy. Teraz będziemy zgłaszać się do studia Multiarte w Łodzi do pana Pawlaka, aby zrobili nam sesję naszych produktów i kto wie, może te czołowe i najbardziej znane produkty uda nam się w taki sposób dodatkowo zareklamować.

Postprzez MarcinProchowski » Wt mar 21, 2017 7:41 pm

Jesli chodzi o reklamy to ja postawiłem ze świetnym skutkiem na banery internetowe tworzone w grafido. Nie mam zdolności plastycznych więc wybór takiego narzędzia jest nieprzypadkowy - bardzo prosta i intuicyjna obsługa a efekty znakomite :) co rzeczywiście przełożyło się na sprzedaż.

Postprzez poster » Pt cze 23, 2017 8:59 am

Stosunkowo nowym i pewnie jeszcze nie do końca znanym was sposobem (ale bardzo skutecznym) jest przyłączenie się do programu lojalnościowego. Nie będę się rozpisywał tutaj o co chodzi tylko odeśle zainteresowanych do artykułu http://melle.com/blog/jak-pozyskac-nowych-klientow?utm_source=ms gdzie wszystko zostało bardzo fajnie opisane. Powiem tylko, że ja z tego skorzystałem i efekty są lepsze niż sądziłem. pozdrawiam :)

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe