Zarejestruj

Obiady dla pracowników

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Obiady dla pracowników

Postprzez klucznik » Wt lut 10, 2015 1:14 pm

dbacie o jakies posilki dla swoich pracownikow czy zapewniacie tylko takie rzeczy jak kawa i herbata? wiadomo, ze pracownik najedzony jest bardziej produktywny ;) na razie mamy takie biuro ze nie ma za bardzo gdzie zrobic normalnego obiadu i zastanawiam sie nad jakism stalym cateringiem, co o tym myslicie?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Obiady dla pracowników

Postprzez filantrop » Wt lut 10, 2015 3:18 pm

my mamy biuro w krakowie i zamawiamy codziennie z mLunch. za zestaw z zupa wychodzi 15 zł wiec cena bardzo dobra a jedzenie smaczne ;)

Postprzez Diana21 » Śr lut 11, 2015 12:35 pm

W mojej pracy nie ma cateringu, ale szef zapewnia nam kawę, herbatę, cukier i podstawowe rzeczy. Oprócz tego mamy mikrofalówkę, lodówkę i kuchenkę, więc jakoś sobie radzimy;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez america » Cz lut 12, 2015 1:50 pm

w Polsce raczej zapewnianie pracownikom cateringu nie jest zbyt popularne. myślę więc, że nie ma potrzeby wydawania na to pieniędzy. pracownicy są przyzwyczajeni do tego, że jedzenie w pracy muszą sobie zorganizować we własnym zakresie. wystarczy zapewnić pracownikom jakąś kuchnię z dostępem do lodówki, kuchenki mikrofalowej, zmywarki. ja też mam w firmie butle z wodą mineralną. do tej pory to wszystkim wystarczało.

Postprzez griegoryi » Pn kwi 04, 2016 8:27 am

U nas zaobserwowaliśmy, że coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego, ciężkostrawnego jedzenia. Zamawiamy sobie owocowe pudełka (wypełnione pomarańczami, anasami, wigongronami czy bananami), a także soki z polskich jabłek. Mamy taką firmę Take a Fruit, która nam to dostarcza.

Postprzez drozdobyx » Śr kwi 06, 2016 1:02 pm

Jeśli chodzi o catering pracownicy byliby zachwyceni jednak czy Ciebie nie przerosłyby koszty? Może np. jak obiad kosztuje 5zł to ty dopłacaj połowę? Wtedy dla pracownika 7,5 to już nie dużo i dla Ciebie też

Postprzez poster » Cz kwi 21, 2016 11:47 am

U nas sami sobie zamawiamy co chcemy, mamy tylko limit ustalony i właśnie firma płaci połowę więc każdy jest zadowolony, najczęściej w baozi house oni mają rewelacyjne takie chińskie pierożki z wieprzowiną chyba najpopularniejsze no rewelacja za 11 zł się człowiek naje spokojnie w przerwie w pracy i chyba już wszystkie smaki przerobiliśmy

Postprzez monika91 » Pn cze 27, 2016 6:04 pm

te pierożki z boazi house faktycznie są świetne, po tym jak je przetestowałam na firmowych obiadach to pare razy zamówiłam nawet dowóz do domu jak organizowałam jakieś imprezy bo to fajna opcja jak przychodzą znajomi

Postprzez mateuszuu » Pn lip 03, 2017 2:20 pm

Zwróciłbym uwagę na to, jak właśnie pracownicy się odżywiają. W Take a Fruit można bez problemu na przykład zamówić soki i owoce, które są zdrową alternatywą dla biurowego, często paskudnego i tuczącego jedzenia!

Postprzez adamos » N mar 10, 2019 6:17 pm

Hah, ja jadłem kiedyś w stołówce ale po pamiętnym razie jak się strułem jakimś odpowiednikiem buef strogonowa to już tylko dieta pudełkowa. Nie wierzę firmowym stołówkom ;) Za to pudełka od Warszawskiego dnia - MNIAM

Powrót do Ogólne forum firmowe