Zarejestruj

Organizacja imprezy firmowej

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Organizacja imprezy firmowej

Postprzez poster » Pn sie 01, 2016 4:41 pm

Ostatnio z naszej firmy byliśmy w hotelu grand lubicz w Ustce. Super miejsce na takie wydarzenia jak imprezy firmowe. Nie dość, że w środku jest naprawdę pięknie, to nie nudziliśmy się ani przez minutę. Chodziliśmy razem na kręgle, do restauracji, do aquaparku i nawet na squasha. Mam nadzieję, że następny wyjazd też będzie właśnie tam organizowany :D

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez rachelka » Wt sie 16, 2016 5:33 pm

Ja organizuję sama imprezy firmowe. Dbam o to, żeby gościom nie brakowało fajnych atrakcji. Ostatnio był u nas taki mobilny bar kawowy, perfect service. Wszyscy byli zachwyceni, bo kawa była naprawdę świetna i podawana w artystyczny sposób. Super sprawa na imprezy firmowe :)

Postprzez monika91 » Wt paź 11, 2016 3:32 pm

Nie zapomnij o fotografie na takiej imprezie :) warto to uwiecznić :) fotografem na konferencjach i spotkaniach mojej firmy jest pani Dominika z DOMI FOTO, od lat współpracujemy, jest świetna :)

Postprzez klucznik » Pn lis 14, 2016 4:05 pm

Wszystko zależy od wielkości tej imprezy. Jak ma być 100 osób to lepiej zatrudnij firmę do organizacji takiego wydarzenia, bo sam wszystkiego nie ogarniesz. U mnie taką imprezę organizowała firma mediaservice24 i wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie

Postprzez poster » So lis 26, 2016 6:30 pm

I pamiętaj o transporcie. Bardzo dobrze to wygląda jeśli uczestnicy mają transport. My współpracujemy z trans-prestige już dłuższy czas.

Postprzez klucznik » Śr mar 01, 2017 10:21 pm

a i byłem też na imprezie formowej gdzie niespodzianką wieczoru była projekcja filmu. fajnie to wyglądało bo były leżaczki, wielki ekran i oczywiście poczęstunek do tego. ciekawa sprawa, troche inna niż standardowe rozrywki. no nam się w każdym razie podobalo. nawet pytałem później organizatorów czy to dużo zachodu z tym ale podobn nie. trzeba tylko pamiętać o stronie prawnej ale w tym pomagają licencjefilmowe.pl

Postprzez poster » Pn cze 19, 2017 7:37 am

Jeśli chodzi o taką techniczną i ogólnie też kreatywną organizację imprezy firmowej, to u nas robiła to firma Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/. I wszystko było zorganizowane na tip top, świetnie się bawiliśmy :D

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe