Zarejestruj

Potrzebuję pomocy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Potrzebuję pomocy

Postprzez PiotrBajor » Wt wrz 22, 2015 11:01 am

Witam,

Trafiłem na nieuczciwych kontrahentów. Pewnie wam też się zdarza. Na dzien dzisiejszy są mi winni za kilkanaście niezapłaconych faktur. Szukam szybkiej a przede wszystkim skutecznej firmy, która pomoże mi odzyskać pieniądze. Nie wiem dokładnie jak podejść do tematu. Liczę na waszą pomoc.

Dziękuję
Piotr

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Potrzebuję pomocy

Postprzez KarolG » Wt wrz 22, 2015 11:05 am

Witaj,

Ostatnio przerabiałem podobna sytuację. Sam nie wiedziałem jakie rozwiązanie wybrać. Najpierw powierzyłem sprawę adwokatowi. Wziął na dzień dobry 900zł. Musiałem długo czekać a i tak sprawę przegrali. Dodatkowo musiałem zapłacic koszty sądowe. Teraz po czasie wiem, że taką sprawę należy oddać fachowcą, którzy wiedzą jak się za to zabrać. Znalazłem finalnie ciekawą firmę, która pomogła mi zakończyć sprawę pozytywnie. Napisz do mnie a pomogę i podzielę się tobą moim doświadczeniem: karol.gutt@interia.pl

Pozdrawiam

Re: Potrzebuję pomocy

Postprzez Drako » Śr wrz 23, 2015 9:00 am

Dlatego jeśli już ktoś decyduje się na adwokata to warto wybrać jedynie kompetentną osobę

Powrót do Ogólne forum firmowe