Zarejestruj

pr w firmie

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

pr w firmie

Postprzez poster » Cz sty 21, 2016 7:46 am

kto w Waszych firmach zajmuje sie dziąłaniami PR? macie kogoś na zewnątrz czy sami sobie to ogarniacie? jestem ciekawy, bo niedługo będziemy podejmowac decyzję w firmie czy zatrudnić kogoś na stałe do firmy od pr czy zlecić wszystko na zewnątrz

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: pr w firmie

Postprzez PiotrekRzeszow » Pn lut 01, 2016 11:02 am

Witam, w mojej firmie działaniami Public relations zajmuję się osoba, którą zatrudniłem specjalnie do tego celu. Udało mi się załapać na projekt aktywizacyjny, który działa m.in w Przemyślu, Sanoku, Nisku i Łańcucie. Dzięki temu dostałem przeszkolonego pracownika. Dodatkowo przez jakiś czas dostaje wynagrodzenie jako opiekun. reasumując zdecydowanie polecam Ci zatrudnienie kogo na stałe. http://www.praca.b4.org.pl (może ktoś z Was równiez skorzysta z tego projektu )

Postprzez Biznesforumde » Pn lut 08, 2016 11:57 pm

najlepiej mieć od tego pracownika, ale czy sam nie zrobiłbyś tego lepiej? Ja, jako właściciel, sam prowadzę PR - wiem, że jak coś zostało źle poczynione, to sam za to odpowiadam, nie muszę wyżywać się na pracowniku, który mógł być niedoinformowany

Postprzez drozdobyx » Śr mar 23, 2016 11:53 am

Najlepiej zatrudnić kogoś u siebie, osobę z doświadczeniem aby dynamicznie mogła ruszyć z tematem

Powrót do Ogólne forum firmowe