Zarejestruj

programy do jezykow obcych

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

programy do jezykow obcych

Postprzez kawollo » Pn gru 07, 2015 12:54 pm

czy w swoich firmach zajmujecie sie szkoleniem pracownikow od strony jezykowej, wysylacie ich na kursy ? jesli tak to prosilbym o rady bo sie nad tym zastanawiam, to mogloby dobrze przełożyć się na efektywność ich prace, w przypadku mojego przedsiębiorstwa angielski biznesowy i chinski podstawowy (mocnoc wspolpracujemy z tamtejszym oddzialem firmy i podstawy są konieczne) - co do chinskiego juz ogarnalem program hanzilla, nie nalezy do najdroższych, natomiast z tym angolem mam problem, wybór za duży i stawki rozstrzelane, ktos cos doradzi ?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: programy do jezykow obcych

Postprzez poster » Śr gru 09, 2015 2:40 pm

My po prostu kupiliśmy kursy w Akademii Językowej, wszyscy chodzą tam i się uczą angielskiego, podzieleni zostali na grupy umiejętności i tyle z kombinowania. Aplikacje nie są dobre.

Postprzez Watka » Śr gru 09, 2015 5:41 pm

Najlepsza jakaś sprawdzona szkoła językowa, lepiej to wyjdzie niż nauką on line. Przy nauce z programami trzeba być naprawę bardzo zmotywowanym, ciężko też monitorować wyniki. Szkoły maja systemy oceniania i jakoś to bardziej przejrzyste jest.

Postprzez kawollo » N gru 13, 2015 12:57 pm

hah tylko nie wspomnieliscie o kosztach kursów tychże szkół językowych ;) ja jednak lubie rozwiązania online, jesli ktoś jest kumaty i chętny do nauki to i tak sie nauczy. tzn ja akurat dzieki apkom takim jak hanzilla podwyższyłem swój zakres wiedzy i to znacznie znacznie, natomiast ze szkolami jest taki problem ze wymagają obecnosci o okreslonej porze dnia i godzinie, a moja praca niestety nie pozwala mi na taką regularność.

Postprzez Persefon » Pn gru 14, 2015 2:07 pm

Prawda jest taka, że jak ktoś się będzie chciał nauczyć języka to i tak to zrobi, a wciskanie komuś czegoś na siłę nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o pracowników to najlepiej wybrać jakiś przyjemny sposób nauki, mało inwazyjny
https://biznesplanowy.wordpress.com/

Postprzez poster » Cz gru 17, 2015 4:50 pm

a jak sie potrzebuje pracownika ze znajomoscia jezyka obcego to mozna od razu takiego zatrudnic a nie zawracac sobie glowe szkoleniami :P
ja swoich znalazlem dzieki portalowi linguajob.pl :) wszystkie ogloszenia sa posegregowane wg jezykow wiec latwiej znalezc

Postprzez hollafool » Pt gru 18, 2015 1:25 pm

To dobry pomysł żeby dokształcać swoich pracowników jeśli jest na to kapitał. Zwiększa to też wartość samej firmy, która stawia na rozwój i nie żałuje na nich swoich pieniędzy.

Postprzez filantrop » Pn gru 28, 2015 12:35 pm

Programy są bez sensu. My wykupiliśmy naszym pracownikom kurs językowy w Lincolnie (Kraków). Mogli wybrać dowolny język, po prostu chcieliśmy, żeby się rozwijali. I rzeczywiście, dużo osób wybrało angielski, ale są też osoby, które zaczynają mówić po hiszpansku czy francusku na przyklad.

Postprzez garbus » Pt sty 22, 2016 10:14 am

Programy komputerowe u nas się nie sprawdziły, co innego kurs w wyznaczone dni tygodnia, to przynosi dużo większe efekty. Lepiej ciut dołożyć i mieć pewność, zę faktycznie tego języka się uczymy, wiadomo jak to bywa ze słomianym zapałem.

Postprzez klucznik » N lis 06, 2016 5:42 pm

ja też polecam kurs, robiony z english business w krakowskim lincolnie - dobra szkoła, z tradycją, nauka tam to przyjemność :)

Następna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe