Zarejestruj

Rachunkowość w firmie - prowadzić samodzielnie czy zlecić?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Rachunkowość w firmie - prowadzić samodzielnie czy zleci

Postprzez Diana21 » Cz maja 21, 2015 12:20 pm

Jeśli jesteś z łodzi, to polecam kancelarię podatkową WIOL, która jest właśnie z Łodzi;) takimi rzeczami lepiej niech się profesjonaliści zajmują, bo samemu można nieźle namieszać jak się nie ma odpowiednich umiejętności;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Postprzez adamoss » So sie 29, 2015 3:19 pm

Ja wolę się zająć kierowaniem firmą, a nie usługami księgowymi. Lepiej jest mieć dobre biuro rachunkowe, np. arym-ksiegowosc.pl, które o wszystko zadba. Samemu łatwo o pomyłkę, bo przepisy się zmieniają ciągle.

Postprzez poster » Wt wrz 15, 2015 7:55 pm

Zgadzam sie ze przepisy sie zmieniaja i podarzanie sie za nimi zajmuje jak dla mnie zbyt wiele czasu. ja korzystam z pomocy biura rachunkowego internetowego http://www.inetus.pl/. udostepniaja aplikacje do fakturowania dzieki czemu jest to naprawde mega latwe, jak mam jakis problem to smialo moge do nich dzownic i sie radzic. mysle ze jak za niewielkie pieniadze to naprawde fajna opcja.

Postprzez kond90 » Śr wrz 16, 2015 1:11 pm

Nie ma co się bawić samemu w takie rzeczy i ryzykować. Zdecydowanie lepiej zlecić te zadania jakiemu biurowi projektowemu
Zapraszam na mojego bloga:
https://finansebiznes.wordpress.com/

Postprzez rachelka » Pn wrz 28, 2015 12:43 pm

Oczywiście, że zlecić. Ja od lat korzystam z usług http://e-bros.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Samemu się nie nadąży ze zmieniającymi się przepisami, gdy się prowadzi dodatkowo firmę i ma się mnóstwo innych spraw na głowie. Warto to przekazać w ręce kogoś kto się na tym zna. U mnie e-bros sprawdza się idealnie, kontaktuję się z nimi mailowo, wszystkie dane mogę podejrzeć online bez konieczności jeżdżenia do biura. Mogę też u nich liczyć na poradę prawną, bo współpracują z kancelarią. Warto współpracować z takimi firmami, od tego w końcu są ;) ;)

Postprzez T85 » Cz lut 04, 2016 2:53 pm

Zgadzam się, że dla osoby „zielonej” w temacie lepiej będzie zlecić prowadzenia księgowości komuś kompetentnemu. Na rynku jest jednak sporo programów (np. od firmy RESET2), które w przypadku małych firm pozwalają sprawnie i bezpiecznie robić to samemu. Więc tak, jeśli są obawy, to zlecić komuś, ale równocześnie można próbować zapoznawać się z takimi programami, i wyrobić sobie własne zdanie, poparte doświadczeniem.

Postprzez Biznesforumde » Pn lut 08, 2016 11:55 pm

Można zlecić komuś, kto będzie to niedrogo robił - na pewno wystrzegać się wielkich biur rachunkowych przy prowadzeniu małej firmy, bo zeżrą duże pieniądze :)

Postprzez filantrop » Wt sie 16, 2016 5:54 pm

Ja tam wole wszystkie takie sprawy w firmie ogarniac sobie za pomocą narzędzi, które działają online. I tak np. do fakturowania używam programu bizin, bo jest niedrogi, a mam w nim, np.magazynowanie, co jest mi bardzo potrzebne w firmie.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe