Zarejestruj

Samochody firmowe

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Samochody firmowe

Postprzez mkotek » Cz lis 03, 2016 12:47 pm

No właśnie auto konsek, ten dealer w sosnowcu ma spoko auta. Większość firm z tego regionu tam się zaopatruje. Coż, może toyota najtańsza nie jest, za to te samocody są bezawaryjne praktycznie, więc koszt użytkowania jest mniejszy.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez poster » Wt lut 13, 2018 7:52 pm

A jak u Was z dbaniem o auto firmowe? Bo ja do swojego prywatnego mam pełno kosmetyków z chemiczna-hurtownia i w detailing trochę się bawię, ale przyznam, że o to firmowe to nie dbam aż tak, a wiem, że często w firmach się je potem sprzedaje za grosze, ja bym tam po kimś firmowego auta nie kupił

Postprzez adamoss » Pt mar 02, 2018 1:28 pm

U nas są nowe auta, konkretnie kilka modeli Toyota (zakupione w Carolina Toyota Wola w Warszawie). Powiem szczerze, że po miesiącu jeżdżenia muszę stwierdzić, że komfort jest duży i nie ma w ogóle problemów. Nawet teraz mimo tak silnego mrozu samochody były intensywnie użytkowane. Polecam też kontakt z tym salonem sprzedaży – profesjonalna obsługa

Postprzez griegoryi » Pn mar 05, 2018 2:13 pm

adamoss napisał(a):U nas są nowe auta, konkretnie kilka modeli Toyota (zakupione w Carolina Toyota Wola w Warszawie). Powiem szczerze, że po miesiącu jeżdżenia muszę stwierdzić, że komfort jest duży i nie ma w ogóle problemów. Nawet teraz mimo tak silnego mrozu samochody były intensywnie użytkowane. Polecam też kontakt z tym salonem sprzedaży – profesjonalna obsługa

Bo Toyoty sa ogólnie bezawaryjne i komfortowe moim zdaniem. Ja osobiście preferuję większe modele, bo są wygodniejsze. Ten salon na Włochach jest bardzo dobry. Osobiście tam nie kupowałem, ale z pół roku temu mój brat kupował u nich RAV-4 i sobie chwalił za spoko ofertę.

Postprzez mateuszuu » Śr kwi 04, 2018 11:27 am

Też właśnie chcę teraz RAV-4 zakupić + dla żony coś. W przyszłym tygodniu chciałbym się do tego salonu właśnie wybrać

Postprzez ezawada » Cz maja 31, 2018 12:21 pm

Ostatnio kupowałem dwa samochody do firmy w http://www.adfauto.pl/. Bardzo dobry dealer, na tym mi najbardziej zależało, na dobrej ofercie, a nie na naciąganiu klienta na koszty. Sam salon super, bardzo duży wybór, do tego obsługa, która po prostu zna się na swojej pracy. A kupiłem dwa dostawcze Iveco. Polecam.

Postprzez mateuszuu » Pt lip 06, 2018 2:14 pm

No więc pochwalę się efektem wizyty w Carolina Toyota Wola: dla mnie RAV4, dla Żony Avensis. Spory zakup, ale salon oferuje ciekoawe możliwości finansowania

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe