Zarejestruj

spotkaniasluzbowe

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

spotkaniasluzbowe

Postprzez adamos » Cz lis 12, 2015 9:47 pm

ostatnio udalo nam sie pozyskac bardzo waznego klienta, dlatego musimy o niego bardzo dbac. mam umowic sie z nim na spotkanie sluzbowe w przyszlym tygodniu i bede szukal miejsca, gdzie jest wybitne jedzenie i 100% dyskrecji. jak Wy znajdujecie takie miejsca? sa to lokale z polecenia, czy szukacie na wlasna reke? wiem,ze nie moge tego zawalic, bo ten wybor moze przewazyc szale

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: spotkaniasluzbowe

Postprzez filantrop » Pt lis 13, 2015 12:00 pm

juz dawno temu uslyszalem o restaurcji pod gigantami, okazalo sie,ze ludzie z roznych firm chodza tam na spotkania. lokal dysponuje vip roomami, takze masz zapewniona dyskrecje, a jedzenie jest wyjatkowe. to nie jest przecietna restauracja, tylko taka, o ktorej bardzo dlugo pamietasz i wracasz myslami do tych smakow i atmosfery

Postprzez klucznik » Pn sty 08, 2018 11:30 pm

W Warszawie jest fajna knajpka, Pańska 85. Kiedyś wspólnik zorganizował nam tam kolację, byłem pod wrażeniem. Polecam to miejsce.

Postprzez poster » Wt sty 09, 2018 10:46 pm

W centrum miasta znalazłem dobre miejsce na spotkania służbowe. Bardzo dobre jedzenie, obsługa w porządku, wygląd lokalu odpowiedni do spotkania biznesowego. Bistro Wiejska.

Postprzez griegoryi » Cz sty 25, 2018 8:49 am

Też przy okazji takiego spotkania warto zaskoczyć czymś klienta i go docenić, bez dwóch zdań to wskazane ejst. Przy czym nie muszą to być takie oklepane prezenty, jak kwiaty czy %, można zamówić oryginalny kosz prezentowy z https://takeafruit.pl/produkt/prezenty-korporacyjne. Idealna sprawa, teraz jest mega moda na odchudzanie i dbanie o siebie, wiec to będzie na pewno strzał w 10.

Postprzez ezawada » Wt cze 05, 2018 1:00 pm

Jak się szybko dostać na spotkanie służbowe, które jest na drugim krańcu Polski? Jakie macie metody? Auto, pociąg, samolot?

Postprzez mkotek » Cz cze 07, 2018 8:37 am

Uważam, że w takich przypadkach wynajem samolotu nie jest złym rozwiązaniem. Z tego co wiem to Call&Fly organizuje takie loty. Sam nie korzystałem, ale kilka razy w miesiącu nasz szef w ten sposób podróżuje, gdyż centrala firmy jest w Niemczech, a odział w Warszawie.

Postprzez ezawada » Cz cze 07, 2018 10:02 am

I samolot poczeka?

Postprzez mkotek » Cz cze 07, 2018 10:29 am

Poczeka. To jest właśnie przewaga samolotów czarterowych nad samolotami rejsowymi. Wylot z tego, co mówił szef jest w ciągu dwóch godzin, potem samolot na ciebie czeka i powrót jest zaplanowany (najczęściej) tego samego dnia, albo następnego dnia.

Powrót do Ogólne forum firmowe