Zarejestruj

Studia podyplomowe w biznesie

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Studia podyplomowe w biznesie

Postprzez adamoss » Wt sie 23, 2016 10:03 am

Waszym zdaniem przydają się i czy podnoszą kwalifikacje? Jest cała masa kierunków, które dają praktyczną wiedzę oraz kontakty, które są w biznesie przecież tak ważne.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Studia podyplomowe w biznesie

Postprzez ezawada » Pt sie 26, 2016 1:57 pm

Oczywiście że pomagają. Zależy też, co tam dokładnie porabiasz. Zwracam ci uwagę np. na kolegium europejskie w natolinie, gdzie jest podyplomowa europeistyka. Znam kilka osób, które właśnie się realizują po skończeniu tych studiów.

Postprzez mateuszuu » Cz wrz 01, 2016 12:39 pm

Na przykład wykorzystują zawarte kontakty i realizują się w biznesie, albo pracują jako specjaliście w Brukseli lub na stanowiskach administracyjnych. Możliwości po Kolegium Jest sporo.

Postprzez adamos » Śr wrz 21, 2016 1:11 pm

Ja pracując na studiach (przeważnie były to prace dorywcze) cały czas się dokształcałem a przede wszystkim stawiałem na naukę języków obcych. Miałem takie ułatwienie, że jest to moją pasją. Potem bardzo mi się to przydało bo znalazłem pracę w dziale HR w Shell'u dzięki portalowi http://www.linguajob.pl/
Moim zdaniem jeden z najlepszych portali pracy dla specjalistów językowych obecnie.

Powrót do Ogólne forum firmowe