Zarejestruj

Ubezpieczenie podróży s łużbowej

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Ubezpieczenie podróży s łużbowej

Postprzez andrzejj » Śr maja 13, 2015 10:28 am

Witam. W przyszłym miesiącu będę musiał odbyć podroż służbową, a mój ubezpieczyciel nie świadczy takich świadczeń. Czy ktoś z Państwa korzystał kiedyś z oferty ubezpieczeń podróży służbowej i może coś doradzić od siebie ?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Ubezpieczenie podróży s łużbowej

Postprzez Ksienciunio » Śr maja 20, 2015 11:16 am

Poszukaj na stronach ubezpieczycieli. Często nasze banki mają wiele ofert o których nie wiemy. I warto sprawdzić czy przypadkiem nie mamy czegoś pod ręka. Możesz zawsze sprawdzić na http://wakacyjnapolisa.pl/

Postprzez andrzejj » Cz maja 21, 2015 2:44 pm

Szukałem na kilku stornach i nic nie mogłem znleść ciekawego. Oferta wszędzie podobna, tylko kruczkami się różni . . .

Postprzez Ksienciunio » Pn maja 25, 2015 12:41 pm

No ale wybór masz. I tutaj o to chodzi, bo te kruczki to niestety wiele zmieniają, poczytaj to się dowiesz.

Postprzez andrzejj » Śr maja 27, 2015 8:56 pm

Z jednej strony nikt nie ubezpiecza bagażu przed kradzieżą.
A momentami to mi się wydaje, że przelot helikopterem to jest jak wyrok śmierci. Jestem w szpitalu ale za leczenie już ubezpieczyciel nie płaci, bo środki się skończyły.

Postprzez Dorota » So cze 29, 2019 8:01 am

Na Twoim miejscu poszukałabym np. w porównywarce Cuk i zadzwoniła do nich z takim pytaniem. Mi swego czasu dobrze doradzili z wyborem ubezpieczenia na życie.

Powrót do Ogólne forum firmowe