Zarejestruj

w jaki sposób utrwalać spotkania?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

w jaki sposób utrwalać spotkania?

Postprzez MarcinProchowski » Cz sty 05, 2017 2:31 pm

jak w temacie: w jaki sposób utrwalać spotkania? jest potrzeba żeby takie dane zbierać ale nie wiem w jakiej formie, co przemawia za audio a co za audio wideo. w ogóle nie bardzo wiem jak się za to zabrać, może ktoś się tym zajmuje i doradzi?

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: w jaki sposób utrwalać spotkania?

Postprzez liam » So sty 07, 2017 2:38 pm

Zależy jakie spotkania i czy chcesz to robić jawnie czy niejawnie - wtedy musisz się też zabezpieczyć bo to ma jakieś tam prawne uregulowania przecież. Jak sprecyzujesz to mogę się wypowiedzieć w temacie.

Postprzez MarcinProchowski » Pn sty 09, 2017 6:51 pm

Niestety potrzebuję czegoś do nagrywania osoby, która o tym nie będzie wiedziała, sprzętem z jakimś czułym sensorem czy detektorem dźwięku raczej. Na prywatny użytek. Nie uda mi się ustalić miejsca przebywania osoby nagrywanej więc dlatego powinien być czuły i że sama tego nie uruchomi ani mnie tam nie będzie to musi się uruchomić sam. Liczę się z kosztem takiej inwestycji oczywiście. Ale lepsze to niż koszty jakie miałbym płacić gdybym owego spotkania nie nagrał. Powtarzam - użytek prywatny, legalny.

Postprzez Palaryna » Wt sty 10, 2017 4:02 pm

wiesz to nie nasza broszka czy legalny czyy nie. pytasz o sprzet to ja ci moge podać taki http://www.spyshop.pl/profesjonalny-dyktafon-cyfrowy-esonic-memoq-mr-720-598.html bo spełnia wymagania i chyba stosunkowo niedrogi też jak na tą grupę jakosciową jest. aktywuje sam nagrania, z 8m nawet łapie. więc chyba jest ok.

Postprzez liam » Wt sty 17, 2017 12:55 am

Trochę poszperałem pod tym linkiem i całkiem fajna oferta, jakby tak pare groszy wpadło, to sam bbym kilka gadżetów sobie sprawił, bo nawet niektóre bardzo pożyteczne.

Powrót do Ogólne forum firmowe