Zarejestruj

Windykacja samodzielna czy przez firmę?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Windykacja samodzielna czy przez firmę?

Postprzez adamos » N lis 04, 2018 11:02 am

Dokładnie tak jak piszesz. Ja miałem wiele problemów z licznymi hurtownikami i pewnie moja firma by już nie istniała, gdyby nie twarde stanowisko i rzeczywista chęć pomocy jaką okazała firma mk-finanse. Bardzo sobie chwalę ich usługi.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez rachelka » Pt lis 30, 2018 11:49 pm

Zgadzam się z opiniami powyżej. Jednak windykacja samodzielna nastręcza wiele trudności i nie jest wcale taka łatwa. Natomiast kontakty w jakiejś solidnej firmie zawsze są na plus. U nas to było mk-finanse i dali radę.

Postprzez klucznik » N lut 10, 2019 9:17 pm

Obawiam się, że niestety wiele firm wcale nie odzyskuje należności. My pracujemy w gastronomii, a to jest ciężki biznes, domyślać się może każdy jak to wygląda. Gdyby nie pomoc firmy mk finanse już dawno byśmy poszli z torbami. Oni nie chcą zapłacić nam, my nie mamy za co zapłacić innym. Proste.

Postprzez filantrop » Pt lut 22, 2019 5:57 pm

Przede wszystkim duży sens ma korzystanie ze sprawdzonych firm zajmujących się windykacją. Wiadomo, sa lepsze i gorsze, ja ze swojego własnego doświadczenia mogę z dużym przekonaniem polecić mk finanse. Profesjonaliści w każdym calu.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe