Zarejestruj

Windykacja samodzielna czy przez firmę?

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Windykacja samodzielna czy przez firmę?

Postprzez adamoss » Pn gru 05, 2016 5:22 pm

W waszych firmach jaki jest sposób windykacji klientów, którzy mimo podpisanej umowy, świadczonych usług po prostu migają się od płacenia faktur. Prawnik czy można taka wyspecjalizowana kancelaria jak windykacja BON? Co zrobić, aby po prostu uchronić się od niepłacenia pieniędzy, które się naleeżą?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Windykacja samodzielna czy przez firmę?

Postprzez klucznik » Cz sty 26, 2017 2:18 pm

W mojej firmie nie ściąga się długów samemu. Mamy podpisaną współpracę z agencją mb detektywi, która robi to za nas. Mamy kilku takich klientów, którym nie spieszno płacic na czas, ale na szczęście agencja bardzo nam pomaga. Jeśli szukalibyście konkretnej firmy, która zajmuje sie windykacjami to na pewno oni.

Postprzez adamos » Cz lut 23, 2017 10:47 am

Ja tez miałem kiedys problem z klientem, jednak pomogla mi wtedy agencja, która zajmuje sie windykacją. Sam niestety prawdopodobnie nie dałbym rady odzyskać swoich pieniędzy. Wynająłem wtedy do pomocy mb detektywi, którzy załatwili sprawę szybko i sprawnie.

Postprzez poster » Wt mar 07, 2017 12:01 pm

Też świetni są z tego co słyszałem Business Intelligence Agency, biuro detektywistyczne z Katowic. Wiem, że mojej znajomej bardzo pomogli, gdy miała poważny problem z odzyskaniem długu.

Postprzez rachelka » Pn mar 20, 2017 9:25 am

poster napisał(a):Też świetni są z tego co słyszałem Business Intelligence Agency, biuro detektywistyczne z Katowic. Wiem, że mojej znajomej bardzo pomogli, gdy miała poważny problem z odzyskaniem długu.

Nie wiesz może czy też miała problem z kontaktem z dłużnikiem bo poczytałam trochę o Business Intelligence Agency, że wspomagają działania prawne, a ja mam właśnie taki problem, że nie mam kontaktu z klientem. Nie wiem czy już trochę panikuję, czy lepiej faktycznie już działać....

Postprzez mateuszuu » So maja 06, 2017 9:04 am

Właśnie popieram korzystanie z takich firm, jak kancelaria BON. Przerabiałem już i samodzielną windykację i widnykację online i po prostu stwierdzam, że to strata czasu jest.

Postprzez adamoss » Wt cze 06, 2017 8:28 am

Korzystamy właśnie z Kancelarii BON i nasze zaległości u klientów już się zmniejszyły znacząco. Firmy po prostu zaczęły płacić.

Postprzez Drako » Wt gru 05, 2017 2:10 pm

My w firmie korzystamy z usług ICG Group i dzięki nim nie musimy przejmować się niepłacącymi klientami. Wszystko załatwiane jest sprawnie i skutecznie - nawet jeśli chodzi o kontrahentów spoza kraju.

Postprzez hollafool » Pn gru 11, 2017 1:49 pm

O ile nie masz wykształcenia i doświadczenia w tym zakresie, sugerowałbym skorzystanie z pomocy specjalistów ;)

Powrót do Ogólne forum firmowe