Zarejestruj

Zakładanie firmy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Zakładanie firmy

Postprzez T85 » Pt kwi 14, 2017 2:28 pm

Wszelkiego rodzaju papierologia, urzędy, załatwienia, ZUS, skarbówka - na początku jest trochę chodzenia. Oczywiście wszystko zaczyna się od pomysłu, ale ten zakładam, że już masz. No i warto pomyśleć zawczasu o odpowiednim oprogramowaniu - w moim przypadku zdecydowałem się na RESET2 z Wrocławia.

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Postprzez klucznik » Śr maja 31, 2017 9:38 am

Zakładając firm warto zwrócić jeszcze uwagę na jedną, bardzo istotną kwestię a mianowicie nazwę, znalezienie odpowiedniej wcale nie jest takie proste ale z drugiej strony można też postawić na gotowe rozwiązania https://rmarket.pl/pl/jak-kupic-gotowa-nazwe-dla-firmy-lub-produktu/3,10,35 więc jest to jakieś wyjście

Postprzez adamos » Pn cze 05, 2017 10:12 am

Jak najbardziej racja, a z drugiej strony kwestie powiązane z nazwą na samym jej wymyśleniu jej się nie kończą bo jeszcze do tego dochodzi jej odpowiednia ochrona przed zakusami konkurencji na takie samo nazwanie swojego biznesu, tu o tym można poczytać: jak-nazwac-firme.pl/po-co-rejestrowac-znaki-towarowe-i-kiedy-przy-nazwie-mozna-umiescic-r-w-kolku/ więc warto się doedukować w tym zakresie

Postprzez poster » Śr cze 07, 2017 10:52 am

słyszałem ostatnio, że popularne są systemy rezerwacji np. u fryzjera czy kosmetyczki. Znajoma ma z np. jak dobrze pamiętam z mwizyta.pl, chyba jest to coraz bardziej popularne.

Postprzez adamos » Cz cze 08, 2017 8:49 am

Zakładanie firmy teraz nie jest trudne, wiec nie ma sie czego obawiać. a jak chodzi o koszty, składki itd to tutaj info https://6krokow.pl/ile-wynosza-skladki-zus-dla-przedsiebiorcy-oraz-dla-nowych-firm/ dobrze mieć gdzieś zebrane te dane

Postprzez poster » Pn cze 19, 2017 10:13 am

plus jeszcze jednak sprawa mi się nasunęła- przy zakładaniu biznesu trzeba stawiać na zaufanych partnerów, na których można polegać, u nas w firmie frezowanie cnc bardzo istotne, więc współpracujemy z http://renox.eu.com/pl/ i wiemy, że sprzęt od nich nas jakościowo na pewno nie zawiedzie

Postprzez rachelka » Pt sie 18, 2017 9:53 pm

Niektóre biura rachunkowe oferują pomoc przy zakładaniu firmy, np. biuro rachunkowe Gama, które prowadzi mi księgowość, też oferuje taką pomoc. Myślę, że warto nawiązać z nimi współpracę, ja w każdym razie jestem z nich zadowolona.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe