Zarejestruj

Zakładanie firmy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Zakładanie firmy

Postprzez MarcinProchowski » Śr sty 03, 2018 11:18 am

Hah mi się opro udało wyśmienicie bo działało jak trzeba ale tak się wystrzeliłem z kilkoma kanałami sprzedaży że szybko postanowiłem ją rozszerzyć i jak wziąłem sobie asystenta sprzedaży z innej firmy to lipa bo pochrzanił mi gość z tej firmy wszystko jak leci i buba bo zamieszanie to i negatywne opinie się posypały. 100 dobrych nic nie da jak jest 4 negatywne...takie prawo dżungli. i teraz się borykam z kompletowaniem zamowień na piechote

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Palaryna » Pt sty 05, 2018 7:17 am

głupota. wejdź sobie na www.sellasist.pl i wypróbuj nawet tą darmową opcję, tam jest pełna funkcjonalność tyle, że Ci po prostu mniej zamówień jest w stanie ściągnąć. jak się spodoba to wejdziesz na abonament. co ważniejsze to zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony technicznej od twórców, czy w jakichś odpowiedziach na pytania itd no to się dobrze wywiązują.

Postprzez MarcinProchowski » Pt sty 05, 2018 9:25 am

a sprawdzę sprawdze. na jakie jeszcze info o nich można liczyć? nie tylko dobre jak coś nie dziala jak powinno to tez bym wolał wiedziec

Postprzez Palaryna » Śr sty 17, 2018 7:48 am

najpierw musiałoby coś być. szczerze mówiąc naprawdę nie wyłapałem w trakcie użytkowania mankamentów systemu chyba oni już dość długo na rynku są z tą ofertą więc pewnie dlatego. często są aktualizacje wypuszczane co najlepsze więc nie jest to takie puszczone samopas tylko naprawdę nad tym pracują.

Postprzez MarcinProchowski » Śr sty 17, 2018 9:26 am

z czystej ciekawości popatrzyłem jak to wygląda w opiniach innych i musze przyznać że całkiem nieźle. biorąc pod uwage za i przeciw to muszę spróbować bo chyba bym żałował, że coś mi może przed nosem przelecieć takiego. a już szczególnie, że naprawdę można to za darmo użytkować normalnie w sklepie.

Postprzez hollafool » Cz lut 01, 2018 10:38 am

Wypełniasz formularz w internecie, zakładasz konto w banku i podpisujesz papier w urzędzie, voila :)

Postprzez adamoss » Śr lut 07, 2018 10:16 am

Na początku jest sporo wydatków, więc jak najbardziej warto na przykład sobie na fakturę zakupić dobry, nowoczesny sprzęt komputerowy. Polecam sklep z używanymi laptopami z https://shoplet.pl/. Dobre ceny, spory wybór, każdy coś dla siebie znajdzie.

Postprzez griegoryi » Wt mar 06, 2018 5:02 pm

Właśnie jak ma być zakład szklarski, zakład obróbki szkła to polecam najpierw zainwestować po prostu w nowoczesne maszyny i narzędzia, coś na kształt http://www.epo.pl/. Druga sprawa to pracownicy, trzecia pozostałe zaplecze techniczne. Bez maszyn nie ma dziś profesjonalnej obróbki szkła

Postprzez ezawada » N cze 03, 2018 10:14 am

Widziałem wcześniej, że padło pytanie o tonery do drukarek. Według mnie obecnie są na tyle dobre zamienniki, że bez ryzyka utraty gwarancji można je stosować. Sam w firmie oraz w domu używam Asarto i jestem zadowolony. Dobra wydajność i jakość druku

Postprzez adamos » So lip 07, 2018 12:12 pm

Ja niedawno zakładałem firmę i nie jest to łatwa sprawa. Na szczęście biuro rachunkowe Gama na Tarchominie pomogło mi dopełnić wszystkich formalności i teraz wszystko funkcjonuje tak jak należy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne forum firmowe