Zarejestruj

Zakładanie firmy

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

Re: Zakładanie firmy

Postprzez klucznik » N lut 10, 2019 6:50 pm

Ja właśnie teraz szukam biura, które rozwiąże wszystkie moje problemy. Mam za sobą nieudaną przygodę z prywatną księgową i z księgowością internetową. To był jakiś koszmar, dlatego chciałbym teraz trafić do dobrego i rzetelnego biura. Ta Gama, o której piszecie bardzo mnie kusi. Sprawdzałem ich w internecie i rzeczywiście zbierają dużo pochlebnych decyzji.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez griegoryi » Pt sie 02, 2019 11:43 am

Dokładnie. Dobre biuro rachunkowe jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Polecam biuro rachunkowe Abacus z Warszawy z ul. Lanciego. Dzięki dobrej współpracy ksiegowej spokojnie można prowadzić biznes

Postprzez MarcinProchowski » Pn gru 02, 2019 12:16 pm

To zależy co trzeba/można zlecić zewnętrznym firmom. Ja jeśli chodzi o fakturowanie podjąłem się sam, bo poza samym wystawianiem ich jest bardzo rozbudowana opcjonalność w www.bizin.pl i bardzo fajnie mi to od początku szło, poza tym wprowadzają nowinki techniczne ułatwiające życie, więc czemu się nie podjąć czegoś takiego za niewielką opłatą. Oszczędzić się da całkiem sporo bo wykupując abonament masz możliwość skorzystania z ułatwień, do których posiadania musiałbyś kupić oddzielny program za dużo wyższe kwoty.

Postprzez liam » Pn gru 02, 2019 12:40 pm

możesz napisać jakie np?

Postprzez MarcinProchowski » Pn gru 02, 2019 6:03 pm

jasne, dajmy na przykład obsługę magazynu. wejdź sobie w cennik na ich stronie i tam na pozycji magazyn masz cały szereg możliwości, co naprawdę w przypadku remanentu i inwentaryzacji - bezcenne. Wybitnie skraca czas pracy,a nie ma za to dodatkowych opłat.

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne forum firmowe