Zarejestruj

zmiana oprogramowania

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

zmiana oprogramowania

Postprzez Palaryna » Śr sie 01, 2018 10:15 pm

cześć, mam bardzo słabe oprogramowanie pod sklep internetowy, potrzebuję wspomagania w wyborze nowego. i tu, nauczony doświadczeniem, wyznaczam warunek konieczny - niechże ktoś się tym interesuje z twórców i wypuszcza jakieś ulepszenia, aktualizacje..zwał jak zwał, aby to szło z duchem czasu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: zmiana oprogramowania

Postprzez MarcinProchowski » Wt sie 14, 2018 1:16 pm

ja jadę na sellingo od esprzedaży, dość długo już by stwierdzić, że rzeczywiście są na bieżąco. warto obserwować stronę internetową ich to są ogłoszenia o wprowadzanych nowych rozwiązaniach a poza tym oczywiście widać w realu, ja mam ich 3 usługi i w każdej dają radę bezkonkurencyjnie.

Postprzez Palaryna » Śr sie 29, 2018 9:08 am

brzmi super! aa w takim razie wiesz jeszcze jak to jest z optymalizacją gogla, hostingiem, takimi rzeczami co widać dopiero jak już się samemu na tym pracuje. nie chcę brać całkiem teoretycznej oferty. co innego mogą pisać, co innego może być w rzeczywistości.

Postprzez MarcinProchowski » Śr sie 29, 2018 9:35 am

żadnego matactwa, wywiązują się z tego co oferują bezbłędnie. hosting bez zarzutu, z tego co wiem to oni mają oddzielne serweryy na zdjęcia, osobne na coś tam więc małe szanse na przeciążenia. Do tego tworzą kopie bezpieczeństwa, żeby w razie w nie było neispodzianek. a i optymalizacja - to już dane z ich strony że 99/100 w tej kwestii dostali od googla.

Postprzez liam » Śr sie 29, 2018 10:04 am

Ja również wypowiem się w superlatywach, chociaż dopiero dwa miesiące współpracy za mną. Płynnie wszystko chodzi, także pod względem obslugi, realizowania zamówień. Bardzo jasne w obsłudze to oprogramowanie, spodziewałem sie czegoś o wiele bardziej skomplikowanego a okazało się zupełnie inaczej, na szczęście. Aż szkoda, że wcześniej też się dałem nabrać na inną firmę która napsuła krwi..

Postprzez MarcinProchowski » Śr sie 29, 2018 10:28 am

no własnie, jakby człowiek od początku miał jakiś ogląd jak wygląda oferta na rynku i jak to się w rzeczywistości sprawuje to i czas by zaoszczędził i pieniądze.

Powrót do Ogólne forum firmowe