Zarejestruj

zmiany na allegro

Ogólne forum firmowe o wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem i funkcjonowaniem firmy. Miejsce wymiany opinii i doświadczeń o biznesie, gospodarce, finansach, polityce.

zmiany na allegro

Postprzez liam » Pn wrz 18, 2017 12:14 pm

Cześć, mam pytanie odnośnie waszej oceny zmian jakie zachodzą na allegro. Po lichwie od sprzedaży, nienagannych miniaturach itd przychodzi czas na poważniejsze. A mi serwis zaczyna kością w gardle stać mimo, że nadal faktycznie przynosi zyski. Tylko ja mam z tym problemem? Bo jak nie, to może mały bunt internetowy?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: zmiany na allegro

Postprzez Palaryna » Wt wrz 19, 2017 11:45 am

nie sądzę by coś taki w ogóle dał. biorąc pod uwagę liczbę użytkowników to i milion osób by nic nie dal. zresztą te zmiany nie są wcale takie straszne, jak ktoś chciał mieć dobry sklep to i tak robił profesjonalnie zdjęcia, prywatnych to nie obowiązuje. a opłaty no to błagam, mi wychodzi i tak mniej więcej tyle samo. nie ma nic za darmo, jak ktoś myślał że zawsze będzie sprzedawal drogie rzeczy ze śmieszną prowizją to chyba nie docenial ile mu się udawalo po prostu.

Postprzez MarcinProchowski » Śr wrz 20, 2017 9:33 am

no widzisz ale ja jestem przedsiębiorcą ale sprzedaję komis, zdjęcia robiłem sam, z automatyczną nakładką. teraz musiałem nie dość, że wszystko od nowa cykać bo była zapowiedź, że będą kasować aukcje to jeszcze słono za to zapłacić bo fotograf sobie liczy od zdjęcia

Postprzez liam » Cz wrz 21, 2017 11:16 am

Ale masz problem, rzeczywiście. Skołuj sobie program do tworzenia galerii, który będzie wycinać zdjęcia i już. Tylko trzeba uważać bo naroslo tego jak grzyby po deszczu i większość jest za mało/za bardzo czuła. Popróbować, poszukać i się znajdzie odpowiedni

Postprzez MarcinProchowski » Pt wrz 22, 2017 9:09 pm

to była pierwsza czynność od której zacząłem. ale co z tego jak większość płatna albo beznadziejna.

Postprzez liam » Pn wrz 25, 2017 9:07 am

na twoim miejscu płacąc fotografowi wydalbym te kilka złotych na oprogramowanie i mial resztę w kieszeni

Postprzez MarcinProchowski » Śr wrz 27, 2017 9:48 am

kilka złotych? z hostingiem to mnie drożej by wyniosło niz ten cały fotograf

Postprzez Palaryna » Śr wrz 27, 2017 1:26 pm

to ja nie wiem co Ty szukasz w takim razie. sprawdź sobie oferty fotolister.pl w przedziałach abonamentowych. jest hosting, automatyczne galerie, nawet to wycinanie tła na które narzekasz. użytkuję od kilkunastu miesięcy już i nigdy nie narzekałem a porównanie mam bo widziałem nie jedną taką usługę.

Powrót do Ogólne forum firmowe