Zarejestruj

Czy ktoś korzystał z chwilówek ?

Forum o funduszach pożyczkowych działających w Polsce. Fundusze pożyczkowe udzielając pożyczek czy kredytów firmowych przygotowują małe i średnie firmy do efektywnego przejścia w przyszłości do finansowania przez banki. Fundusz pożyczkowy finansując firmy tworzy dobrą historię kredytową, bardzo istotną w wymogach banków dla przedsiębiorstw. Fundusze pożyczkowe w Polsce zrzesza polskie stowarzyszenie funduszy pożyczkowych.

Czy ktoś korzystał z chwilówek ?

Postprzez andrzejj » Pt maja 15, 2015 8:05 am

Zastanawiałem się ostatnio czy ktoś posiadający firmę brał kiedyś chwilówkę. Moim zdaniem pieniądze są zbyt małe aby stanowiły jakieś wielkie fundusze pomocne. Ale może ktoś z was korzystał z chwilówki i może napisać dlaczego. Do tego jakie było rso i ile wyszło go spłacenia( koszta końcowe ).

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Czy ktoś korzystał z chwilówek ?

Postprzez Ksienciunio » Wt maja 19, 2015 7:10 pm

A komu opłaca się brać chwilówki na firmę ? To nie jest opłacalne.

Postprzez andrzejj » Śr maja 20, 2015 11:47 am

Z tego co wiem kilka osób brało małe pieniądze jak im się coś popsuło. Znajomemu pękła opona w samochodzie dostawczym a miał bardzo napięty budżet to na szybko wziął mały kredyt i po sprawie.

Postprzez andrzejj » Cz maja 28, 2015 1:40 pm

Przeanalizowałem to z kilkoma znajomymi i doszliśmy do wniosku, że :

Budżet przez takie "pożyczki" nie zostanie powiększony w żaden sposób.
Nie wiem czy to jest opłacalne do jakiej kolwiek inwestycji. Może, tak jak napisałem do jednorazowej naprawy.

Postprzez Ksienciunio » Pn cze 01, 2015 2:31 pm

To jest dobre kiedy ktoś potrzebuje małych pieniędzy na szybko, inaczej nie jest to bardzo opłacalne. Warto brać te po 0% i wtedy się to bardziej opłaca. Z tego co sprawdzałem na sowie finansowej to większość wpisuje ludzi do bik. Tylko 2 chwilówki nie wpisują swych "kontrahentów" do biku.

Postprzez radeuszmarzec » Pn cze 08, 2015 11:57 am

ja kożystałem z ofert na portalu bankowym i szczerze mogę polecić
http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info/

Postprzez poster » Śr wrz 23, 2015 8:18 am

kiedy poszukiwałem funduszy na rozwój własnego biznesu tez wpadlem na ten pomysł. na szczęscie pomysł szybko wypadł mi z głowy ;) ostatecznie wyjechałem na kilka miesiecy do holandii z agencja VPU Polska- odłożyłem sporo pieniędzy i bez długów mogem rozpoczac swoja dzialalnosc. myśle ze to duzo bezpieczniejsza opcja

Postprzez Olek27 » Cz cze 09, 2016 6:49 am

Z chwilówek nie korzystałem i nie mam zamiaru. Nie jest to wiarygodna firma. Mój kumpel się na niej przejechała. Za to ja korzystałem ostanio z pożyczki w platformie finansowej. Spłaciłem bez zbednych trudności. Następnym razem zamierzam znów skorzystać z ich usług.

Powrót do Fundusze pożyczkowe