Zarejestruj

Czy warto korzystać z funduszy pożczykowych?

Forum o funduszach pożyczkowych działających w Polsce. Fundusze pożyczkowe udzielając pożyczek czy kredytów firmowych przygotowują małe i średnie firmy do efektywnego przejścia w przyszłości do finansowania przez banki. Fundusz pożyczkowy finansując firmy tworzy dobrą historię kredytową, bardzo istotną w wymogach banków dla przedsiębiorstw. Fundusze pożyczkowe w Polsce zrzesza polskie stowarzyszenie funduszy pożyczkowych.

Czy warto korzystać z funduszy pożczykowych?

Postprzez hania98 » Pt paź 11, 2013 2:52 pm

witam

Co myślicie na temat funduszy pożyczkowych? Czy warto z nich korzytsać? Czy to opłaca się klientom?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Czy warto korzytsać z funduszy pożczykowych?

Postprzez dominik99 » Pt paź 25, 2013 2:58 pm

Szczerze mówiąc jeden jedyny raz korzytsałem z takich funduszy....zalet nie dostrzegłem...niskie oprocentowanie to plus, jednakze już chyba lepiej opłaca się kredyt w banku.

mkr

Postprzez mkr » Wt paź 29, 2013 4:10 pm

Pożyczka ale dla bogatych mnóstwo dokumentów większość płatna jeżeli chcesz je uzyskać. Druga sprawa to zabezpieczenia traktują cię jak byś był milionerem mi wyliczyli że poręczyciel na kwotę 35000zł powinien mieć dochód 10000zł netto to odpowiedziałem że dla takiej kwoty zarobków to nie pomieszczę wszystkich na raz w samochodzie. W grę wchodzi hipoteka no ale to znowu koszt tak że przeliczając koszty jakie trzeba ponieść to lepiej wychodzi kredyt w zwykłym banku. To moje zdanie ja musiał bym ponieść koszty ok 4500zł żeby spełnić wymagania do pożyczki na 65000zł no i oczywiście trzeba mieć wkład własny 10%. Licząc wszystko wychodzi to samo co w banku mniejszy procent ale dużo dokumentów które są płatne w instytucjach. W banku spłacisz taką samą kwotę tylko w ratach.

Postprzez minor10 » So lis 23, 2013 11:03 am

Zasadniczo jest to opłacalne, ale oczywiście trzeba przeanalizować konkretną sytuację danego podmiotu.

Postprzez borek » Pn lut 02, 2015 8:12 am

Jasne, że warto korzystać z funduszy pożyczkowych. Istnieją one właśnie po to, by udzielać nisko oprocentowanych pożyczek mikro- i małym przedsiębiorstwom na ich rozwój, więc jak się posiada taką firmę i chce się w nią inwestować, to czemu nie skorzystać z takiego funduszu?

Postprzez alicen » Pt sie 14, 2015 9:25 am

nie czarujmy się , taki doradca za darmo nie udzieli pomocy. A kredyty owszem jak to mus to dają niskie oprocentowanie jak się dobrze poszuka ale ogólnie jestem na nie- jeśli chodzi o fundusze [pozyczkowe

Powrót do Fundusze pożyczkowe