Zarejestruj

Dla kogo fundusz pożyczkowy?

Forum o funduszach pożyczkowych działających w Polsce. Fundusze pożyczkowe udzielając pożyczek czy kredytów firmowych przygotowują małe i średnie firmy do efektywnego przejścia w przyszłości do finansowania przez banki. Fundusz pożyczkowy finansując firmy tworzy dobrą historię kredytową, bardzo istotną w wymogach banków dla przedsiębiorstw. Fundusze pożyczkowe w Polsce zrzesza polskie stowarzyszenie funduszy pożyczkowych.

Dla kogo fundusz pożyczkowy?

Postprzez franklin » Pt gru 27, 2013 11:26 am

witam

Dla kogo tak naprawdę potrzeby jest fundusz pożyczkowy?
Czy każdy może z niego skorzytsać, czy też jedynie ktoś kto posiada udziały w danej firmie??

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Dla kogo fundusz pożyczkowy?

Postprzez kris » Wt gru 31, 2013 1:07 pm

Fundusz pożyczkowy obejmuje pracowników danej firmy, w której został ustanowiony, dlatego to głównie oni mogą z niego korzytsać.

Postprzez Ninka » Pt sty 31, 2014 7:38 am

Fundusz pożyczkowy jest możliwy tylko w firmach, stwarza go pracodawca i jest on skierowany do jego pracowników. Jest to bardzo popularne zarówno w małych i dużych firmach.

Postprzez Gabrys » Śr sie 20, 2014 1:43 pm

Czyli, że ja nie mogę sobie zainwestować na przykład w jakąś firmę pożyczkową? Wpłącać na nich stałą kwote miesięcznie, powiedzmy 500 zł, aby moja kasa rosła? W bankach jest masa takich produktów.

Postprzez poster » Pn cze 19, 2017 11:20 am

u mnie nie ma czegoś takiego... dlatego jak potrzebuje pilnie gotówki to dzwonię do https://wnet-pozyczka.pl/. znam ich zasady, wiem ze nie bawią się w żadne ukryte koszty i przede wszytskim moge na nichh polegać.

Powrót do Fundusze pożyczkowe