Zarejestruj

Konto z Lwem Zysk dla kilku wspólników

Jaki bank jest najlepszy dla firm, w jakim banku warto posiadać firmowe konto bankowe? Gdzie konto dla firmy z debetem lub linią kredytową? Opinie i doświadczenia.

Konto z Lwem Zysk dla kilku wspólników

Postprzez Elena » Pn lut 17, 2014 2:14 pm

Zainteresowała mnie oferta Banku ING, który proponuje konto z Lwem Zysk, które może obsługiwać kilku wspólników jednocześnie. Czy inne banki też mają takie oferty? Nigdzie na taką nie natrafiłam, a oferta wydaje mi się być bardzo ciekawa.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Konto z Lwem Zysk dla kilku wspólników

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:38 am

jeśli chodzi o bank ING to zarówna konta indywidualne jak i konta firmowe przodują i ciągle są wysoko w rankingach :)

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:22 am

a ja miałam kiedyś konto firmowe w ING i nie byłam zadowolona z tego banku i obsługi. konto było bardzo drogie i nie spełniało moich oczekiwań. może teraz się coś zmieniło, ale ja już raczej do tego banku nie wrócę.

Postprzez igawos14 » Śr kwi 08, 2015 2:16 pm

marygrey napisał(a):a ja miałam kiedyś konto firmowe w ING i nie byłam zadowolona z tego banku i obsługi. konto było bardzo drogie i nie spełniało moich oczekiwań. może teraz się coś zmieniło, ale ja już raczej do tego banku nie wrócę.

Potwierdzam, nie jest to bank dla przedsiębiorców...

Powrót do Konta dla firm