Zarejestruj

Czy nowa firma może dostać kredyt w banku?

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Czy nowa firma może dostać kredyt w banku?

Postprzez Gotham » N gru 29, 2013 4:10 pm

Witam

Jeszcze kilka lat temu gdy sam myślałem o zakładaniu firmy, o kredyt było bardzo trudno. W sumie można było policzyć je na palcach jednej ręki. Czy teraz sytuacja wygląda nieco lepiej? Czy też nadal wymagają dochodów, których nowe firmy praktycznie nie mają?
Wszystko o kredytach :) http://kredyt-lider.pl/

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Czy nowa firma może dostać kredyt w banku?

Postprzez Ninka » Cz sty 30, 2014 6:04 pm

W chwili obecnej bardzo łatwo dostać kredyt w banku na rozwinięcie firmy. Ofert w tej kwestii jest bardzo dużo, więc jest z czego wybierać.

Postprzez Szerlaton887 » Śr mar 19, 2014 12:05 pm

Gotham napisał(a):Witam

Jeszcze kilka lat temu gdy sam myślałem o zakładaniu firmy, o kredyt było bardzo trudno. W sumie można było policzyć je na palcach jednej ręki. Czy teraz sytuacja wygląda nieco lepiej? Czy też nadal wymagają dochodów, których nowe firmy praktycznie nie mają?

Teraz zdecydowanie masz lepiej, wymogi coraz bardziej się zwężają. Polecam Ci mBank już w niejednym rankingu plasował się na pierwszym miejscu.

Postprzez Areczek » Cz mar 20, 2014 7:21 am

Idea Bank też ma ciekawą ofertę 25 tysięcy złotych na 0% prowizji, możliwość rozłożenia rat aż do 120 misięcy i dają jakąś możliwość umorzenia długu.

Postprzez diana38 » Śr paź 01, 2014 10:25 am

jest łatwiej, też doradzam przejrzenie rankingow przed podjeciem decyzji

Postprzez dracco » N paź 12, 2014 5:48 pm

W gej chwili 5 banków udziela kredytów dla nowych firm. Są to:
mBank
BIZ Bank (marka FM Bank)
Idea Bank
Pekao SA
PKO BP

W pozostałych bankach firma musi mieć przynajmniej 3-6 miesięcy stażu na rynku. Kwota kredytu waga się od 1 000 złotych (PKO BP) do 350 000 złotych (Idea Bank)
Poradniki o kredycie hipotecznym dla firm - http://www.kred.pl/Poradniki/Kredyt-hipoteczny-dla-firm/

Postprzez bier2 » Cz gru 18, 2014 7:29 am

Ninka napisał(a):W chwili obecnej bardzo łatwo dostać kredyt w banku na rozwinięcie firmy. Ofert w tej kwestii jest bardzo dużo, więc jest z czego wybierać.

dokładnie tak. Ostatnio znajomy też miał ten problem i udalo się o dziwo bez problemu

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:08 am

wiem, że mBank udziela kredytów dla nowych firm. kredyt w mBanku jest dobrą opcją, bo możesz go dostać już w pierwszym dniu działalności, czyli nie musisz wykazywać, że twój biznes przynosi już zyski. można pożyczyć w ten sposób maksymalnie 10 tys. zł.

Postprzez jablonczyk » Wt lut 03, 2015 8:53 am

Oczywiście, że może. Tutaj jest przykład:
http://bankowe-konta.info/kredyty-na-st ... my-opinie/
Ja sam mając nową firmę starałem się o kredyt i go dostałem. Teraz banki oferują wiele możliwości, wiele ciekawych opcji więc na pewno jest taka możliwość i warto z niej korzystać.

Postprzez lotta » Pn lut 23, 2015 10:10 am

Jasne, że nowa firma może dostać kredyt. Ale wiadomo, że nie każda. W banku trzeba przedstawić biznesplan. Od tego, czy się spodoba i bank uzna go za realny zależy, czy kredyt zostanie nam przyznany.

Następna strona

Powrót do Kredyty dla nowych firm