Zarejestruj

Czy warto zaciągnać kredyt dla nowych firm w Banku Handlowym

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Czy warto zaciągnać kredyt dla nowych firm w Banku Handlowym

Postprzez milosz99 » Pt lut 21, 2014 9:03 pm

Witam

Co myślicie, o kredytcie dla nowych firm, który można podjąć w Banku Handlowym. Czy wiecie coś na temat warunków, jakie tu panują? Czy ten kredyt warto podjać, czy też nie opłaca się to?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Czy warto zaciągnać kredyt dla nowych firm w Banku Handl

Postprzez Szerlaton887 » Śr mar 19, 2014 12:00 pm

Z tego co się ostatnio dowiadywałem to Citi Handlowy ma oferty kredytowe w których kredyt dla nowych firm możliwy jest do pozyskania wraz z dotacją z Unii

Postprzez Areczek » Cz mar 20, 2014 7:35 am

Szerlaton887 napisał(a):Z tego co się ostatnio dowiadywałem to Citi Handlowy ma oferty kredytowe w których kredyt dla nowych firm możliwy jest do pozyskania wraz z dotacją z Unii

Tak, ale przez to, że świadczą jeszcze takie usługi kredyt jest droższy, tyle, że masz szansę dostać kredyt z jakąś dotacją - nie zagłębiałem się bardziej w temat

Postprzez Racjanka89 » Pn mar 24, 2014 9:07 am

Jeżeli jesteś aktywnym klientem banku Handlowego to oferty są korzystne mój kuzyn zaciągał tam kredyt dla swojej nowej firmy

Postprzez Gocha » Wt mar 25, 2014 7:55 am

Racjanka89 napisał(a):Jeżeli jesteś aktywnym klientem banku Handlowego to oferty są korzystne mój kuzyn zaciągał tam kredyt dla swojej nowej firmy

Też znam ludzi którzy zaciągali tam kredyt dla nowo powstałych firm i są zadowoleni ja jednak jestem zdecydowanie za ofertami mBank

Powrót do Kredyty dla nowych firm