Zarejestruj

kredyt dla nowej firmy

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Re: kredyt dla nowej firmy

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:06 am

bank BGŻ ma fajną ofertę dla firm, ale np. w mBanku jest kredyt na start dla nowych firm - też ciekawa opcja. ale najlepiej to sobie poczytać o wszystkich bankach i ich ofertach, poznać opinie klientów. a jak ktoś się kompletnie nie zna na finansach to niech lepiej idzie do doradcy finansowego.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez jedrzejczyk » Cz mar 05, 2015 10:07 am

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu bankowego warto jest odwiedzić stronę i poszukać w swoim województwie instytucji, która udziela pożyczek z tego programu. Warunki są o wiele korzystniejsze. Zaznaczam jednak, że są to pożyczki głównie inwestycyjne, a nie obrotowe.
Krzysztof Jędrzejczyk

Postprzez klucznik » Wt mar 10, 2015 12:04 pm

brałem kredyt na start w Idea Banku. przez rok nie płacę składek ZUS. najfajniejsze jest jednak to, że nie musisz mieć żadnego stażu tej działalności zeby dostać kredyt. http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus przejrzałem na prawdę mnóstwo ofert kredytowych dla firm ale idea bije wszystkich na głowę

Postprzez WickedWonderland » Pt lut 05, 2016 12:17 pm

marygrey napisał(a):bank BGŻ ma fajną ofertę dla firm, ale np. w mBanku jest kredyt na start dla nowych firm - też ciekawa opcja. ale najlepiej to sobie poczytać o wszystkich bankach i ich ofertach, poznać opinie klientów. a jak ktoś się kompletnie nie zna na finansach to niech lepiej idzie do doradcy finansowego.

Zgadzam się. Ja po otwarciu firmy skierowalem pierwsze kroki do mBanku. Po rozmowie na czacie zlożylem wniosek o rachunek i kredyt na start. Wszystkie formalnosci zalatwione w ciagu jednego dnia. Debet do konta 10K dostalem bez zadnych kwitow. Ale wiadoma sprawa bez sprawdzenia oferty i przedyskutowania jej chociazby np z pracownikiem banku ciezko by bylo to wszystko ogarnac. Dlatego tez na swoim przykladzie polecam mbank i ze wzgledu na minimum formalnosci i dobra obsluge.

Postprzez mirekk » Wt mar 01, 2016 10:56 am

Po takie informację sugeruję uderzyć do doradcy finansowego, najlepiej takiego z polecenia, ja w Krakowie znam dobrego gościa -> http://1doradca.pl osobiście miałem przyjemność korzystać z jego pomocy przy kredycie.

Postprzez adamos » Cz lut 23, 2017 11:10 am

Myślę, że trzeba najpierw przejrzeć oferty roznych banków, zanim zdecydujemy się na konkretny kredyt. warto również rzucić okiem na stronę http://moneye.pl gdzie znajdziemy między innymi ranking kredytów gotówkowych. A może nam sie on przydac podczas poszukiwań tego najodpowiedniejszego :)

Poprzednia strona

Powrót do Kredyty dla nowych firm