Zarejestruj

kredyt dla nowej firmy

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
marek

kredyt dla nowej firmy

Postprzez marek » Pn wrz 09, 2013 2:28 pm

witam serdecznie chciałby założyć firmę ale nie wiem gdzie mogę starać się o kredyt w jakich instytucjach np. i co muszę spełnić na początek jako nowa firma wiem że na pewno biznes plan ale co jeszcze ?? może ktoś pomóc będę wdzięczny

pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: kredyt dla nowej firmy

Postprzez bogini » So wrz 14, 2013 4:30 pm

Polecam Millenium Bank. Mają doskonałą ofertę kredytową dla nowych firm. Myślę że warto skorzytsać z możliwości jakie dają bo jest naprawdę tanio:)

Postprzez sokista21 » So wrz 21, 2013 10:12 am

Nie wszystkie banki udzielają kredytu dla nowej firmy, ale są i takie, które udzielają. Trzeba przedstawić konkretny biznesplan i wówczas można składać wniosek kredytowy.

Postprzez bolicki39 » Pn wrz 23, 2013 3:13 pm

Jeśli działalność firmy mieści się w ramach programów finansowych UE lub UP to można skorzystać. W innym przypadku oczywiście trzeba udać się do banku i skorzystać z oferty kredytowej dla nowych firm.

Postprzez zuzi » Pn lut 03, 2014 3:51 pm

Osobiście polecam kredyt w Millenium Bank,. Naprawdę świetne możliwości kredytowe, niskie odsetki i długi czas spłaty:).
Poza tym poczytaj forum kredytowe tam jest pełno tego typu tematów:
Kredyt dla nowej firmy
Kredyt dla nowej firmy na 10 000 zł

Postprzez serek » Śr lut 26, 2014 4:51 pm

Ja polecam Alior bank, ma on na prawdę bardzo szeroką ofertę kredytów dal firm w tym kredyty na start i rozwinięcie swojej działalności, ale może warto postarać się o dotację? A ewentualnie w późniejszym czasie kredyt?
Myśl, bo to nie boli.

Postprzez Szerlaton887 » Śr mar 19, 2014 11:47 am

Osobiście zaciągałem kredyt w BZ WBK i powiem szczerze, że mi się opłaciło bo oferta była do 500 000zł bez żadnych faktur i nadal widziałem na ich stronie polecam

Postprzez Racjanka89 » Pn mar 24, 2014 9:11 am

Millenium Bank ma bogatą ofertę kredytową. Kiedy tam poszłam to przedstawiano mi kilka naprawdę indywidualne podejście do klienta polecam
Gdzie najlepszy kredyt dla nowej firmy?

Postprzez Gocha » Wt mar 25, 2014 7:51 am

zuzi napisał(a):Osobiście polecam kredyt w Millenium Bank,. Naprawdę świetne możliwości kredytowe, niskie odsetki i długi czas spłaty:)

Millenium Bank jest jak dla mnie bankiem numer 1 - nigdy jeszcze nie miałam z nim problemu chociaż zaciągałam tam kredyt dla nowo powstałej firmy i prywatnie

Postprzez racionale » N gru 28, 2014 1:03 pm

Mozesz również zrobić taki myk że kredyt weźmiesz na siebiea nie pod firmę, bo nowe mają często mniejszą wiarygodność niż sam jej twórca paradoksalnie.
Więc możesz skorzystać z pożyczki prywatnej np przez portal pozyczki-bez-bik.pl i wtedy możesz samemu zaproponować warunki pożyczki.

Następna strona

Powrót do Kredyty dla nowych firm