Zarejestruj

Kredyt w banku bez konta?

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Kredyt w banku bez konta?

Postprzez Mariola » Wt lut 18, 2014 2:57 pm

Czy w którymś banku można uzyskać kredyt na start firmy, ale bez zakładania w tym banku konta? Mam konto osobiste w ING, , a kredyt na firmę chciałabym uzyskać w BGŻ ale nie chce zakładać kolejnego konta do obsługiwania.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kredyt w banku bez konta?

Postprzez milosz99 » Pt lut 21, 2014 8:52 pm

Wydaje mi się, że aby dostać takie pieniadze, wcale nie musisz mieć konta w banku ING. Równie dobrze mogą zrobić przelew na twoje konto w obecnym banku. Nie ma nic na przeszkodzie, aby w ten sposób zaciągnać zobowiązanie.

Postprzez Szerlaton887 » Śr mar 19, 2014 12:01 pm

Ja ostatnio byłem po kredyt dla mojej firmy w mBanku tam, chciałem ubiegać się o 10 000 zł jednak musiałem założyć konto, ale powiem szczerze, że warunki bardzo korzystne więc się opłacało.

Postprzez Areczek » Cz mar 20, 2014 7:34 am

Szerlaton887 napisał(a):Ja ostatnio byłem po kredyt dla mojej firmy w mBanku tam, chciałem ubiegać się o 10 000 zł jednak musiałem założyć konto, ale powiem szczerze, że warunki bardzo korzystne więc się opłacało.

Ja korzystałem z tej samej oferty i odwołując się do Waszych wcześniejszych wypowiedzi ti musze przyznać, że mBank ma lepsze warunki konta dla firm niż ING

Postprzez Racjanka89 » Pn mar 24, 2014 9:09 am

Jesteś zadowolony z obsługi konta w ING ?
Też kiedyś miałam tam konto firmowe ale teraz przeniosłam je do mBanku - tak jak ktoś już wspominał o tym i lepsze warunki mam

Postprzez Gocha » Wt mar 25, 2014 7:53 am

Racjanka89 napisał(a):Jesteś zadowolony z obsługi konta w ING ?
Też kiedyś miałam tam konto firmowe ale teraz przeniosłam je do mBanku - tak jak ktoś już wspominał o tym i lepsze warunki mam

mBank rzeczywiście ma korzystne warunki nie tylko dla klientów biznesowych ale i dla przedsiębiorców sama korzystam. Nawet jeśli nie mas tam konta to możesz zaciągnąc kredyt

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:34 am

nie musisz, ale często banki dają lepsze oferty dla klientów, więc warto zastanowić się, czy jednak nie lepiej założyć konto w tym banku.

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 9:10 am

w każdym banku możesz wziąć kredyt bez zakładania tam konta, ale bywa to nieopłacalne, bo dostajesz gorsze warunki niż posiadacz konta w takim banku i formalności sporo dłużej trwają. ale jak masz taką potrzebę to nikt ci tego nie zabroni.

Postprzez klucznik » Śr sie 26, 2015 1:44 pm

Polecam w Idea Banku :) Brałem u nich kredyt przez obrotomierz, także wszystko załatwiałem online i nie musiałem się bawić w żadne zakładanie konta. No i mają dużo dodatkowych profitów dla firm, np. księgowość albo program do faktur :)

Postprzez filantrop » Cz sie 27, 2015 9:10 am

Klucznik jeśli chodzi o program do faktur to jest jeszcze bizin.pl i nie trzeba nic instalować, tylko logujesz się na stronce co jest bardzo wygodne. Poza tym intuicyjność tego programu mnie zdumiewa, bardzo fajnie rozwiązania i ogólnie dobre dla kompletnych laików.

Powrót do Kredyty dla nowych firm