Zarejestruj

Mały kredyt dla firmy w branży petrol / biopaliwo

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Mały kredyt dla firmy w branży petrol / biopaliwo

Postprzez Greenwitch » Pn lut 24, 2014 8:12 am

Mam nietypowy pomysł na biznes. Chciałbym produkować biopaliwo, ale nie wiem w ogóle gdzie zgłosić się po taki kredyt. Aparatura to kwestia 20 000 zł i mogę zaczynać.
Polećcie jakiś mały kredyt dla firm.

Doradca reklama

Podpowiadam

kredyt dla firmy

Re: Mały kredyt dla firmy w branży petrol / biopaliwo

Postprzez Szerlaton887 » Śr mar 19, 2014 11:50 am

Ciekawy pomysł, wiem, że mBank oferuje na start kredyt na 10 000 zł tylko warunek jest założenie konta biznesowego w tym banku, ale naprawdę na korzystnych warunkach.

Postprzez Areczek » Cz mar 20, 2014 7:38 am

Szerlaton887 napisał(a):Ciekawy pomysł, wiem, że mBank oferuje na start kredyt na 10 000 zł tylko warunek jest założenie konta biznesowego w tym banku, ale naprawdę na korzystnych warunkach.

Polecam mBank i polecam też do kredytów na taki cel zapoznać się z ofertą w BZ WBK - tam kredyt można dostać bez faktur i na taki cel będzie zdecydowanie łatwiej

Postprzez Racjanka89 » Pn mar 24, 2014 9:03 am

Jeżeli chodzi o inwestycje dla firmy to ja polecam zapoznać się z ofertą kredytu inwestycyjnego w Millenium Banku - nawet na 15 lat

Postprzez Gocha » Śr mar 26, 2014 7:55 am

Racjanka89 napisał(a):Jeżeli chodzi o inwestycje dla firmy to ja polecam zapoznać się z ofertą kredytu inwestycyjnego w Millenium Banku - nawet na 15 lat

Korzystałam z tego kredytu w Millenium Banku - polecam skorzystać a przynajmniej zapoznać się z ofertą bo warto

Powrót do Kredyty dla nowych firm