Zarejestruj

PKO BP czy BGŻ

Gdzie po kredyt na start dla nowej firmy? Jakie warunki trzeba spełniać? Forum poświęcone dyskusjom i opiniom na temat kredytów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

PKO BP czy BGŻ

Postprzez pica » Wt wrz 23, 2014 8:33 am

gdzie lepiej jest założyć konto firmowe? posiada ktoś konta w banku BGZ lub w banku PKO BP?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: PKO BP czy BGŻ

Postprzez bier2 » Cz gru 18, 2014 7:30 am

Bgż ma swoje plusy. Pekao ma więcej placówek. Dowiedz się jak z wypłatami np. w bankomatach w bgż. Jeśli można korzystać z obcych bankomatów to czemu nie.

Postprzez heros » Pn gru 22, 2014 1:47 pm

Ja osobiście polecił bym PKO bo dają niższy procent do spłaty i sam kiedyś u nich brałem kredyt [url]http://www.aktualnyranking.com[url]
polecam Ci porównać wszystkie oferty i wybrać co najlepsze.

Postprzez jolalasek12 » Pt sty 09, 2015 4:18 pm

PKO jest droższe IMO, ale mają podejście do klienta. Jak już Cię znają to zrobią wszystko ;) BGŻ jakoś nie kojarzy mi się ani źle ani dobrze a co do kosztów to nie wiem jak jest w BGŻ

Postprzez MotoGaraz » Pn sty 12, 2015 11:31 am

[u] W tymi opłatami, to w pko nie do końca jest tak. Ja mam tam konto i przy moich dochodach i wydatkach nic nie płacę, więc każdy musi indywidualnie sprawdzić. Jeśli chodzi o obsługę, to nie wiem. W oddziale założyłem tylko konto a od tego czasu tylko ipko i wpłatomat, więc wszystko załatwiam zdalnie

Postprzez marygrey » Wt sty 20, 2015 8:51 am

bank BGŻ ostatnio poprawił swoją ofertę i dla firm i dla klientów indywidualnych, więc ja bym wybrała BGŻ. mają też ofertę kredytów dla firm z niezłym oprocentowaniem. warto się nią zainteresować. prowadzenie konta firmy jest chyba darmowe przy pewnych obrotach na tym koncie.

Powrót do Kredyty dla nowych firm