Zarejestruj

Kredyt inwestycyjny dla firmy z branży transportowej

Kredyty na inwestycje w firmach - porady, opinie, doświadczenia. W jakim banku najłatwiej otrzymać kredyt inwestycyjny? Jakie dokumenty wymagają banki przy kredytach inwestycyjnych?
transportowiec

Kredyt inwestycyjny dla firmy z branży transportowej

Postprzez transportowiec » Wt wrz 03, 2013 12:35 pm

W jakim banku otrzymam najlepszy kredyt inwestycyjny na rozwój firmy? Prowadzę firmę w branży transportowej.

Doradca reklama

Podpowiadam

bankier

Re: Kredyt inwestycyjny dla firmy z branży transportowej

Postprzez bankier » Wt wrz 03, 2013 12:35 pm

branża transportowa jest na czarnych listach banków i nie kredytują tego, niech Pan spróbuje w banku spółdzielczym.

pzdr.

mbanku

Postprzez mbanku » Wt wrz 03, 2013 12:53 pm

Witam

Zapraszam do skorzystania z oferty mBanku.
Proszę o informacje czy prowadzi Pan działalność gospodarczą a jeśli tak to od jakiego czasu.
Doradzę którą z podanych opcji wybrać oraz przeprowadzić przez cały proces udzielenia kredytu.
Jeżeli jest Pan z Małopolski lub Podkarpacia to proszę o kontakt

nowy

Postprzez nowy » Wt wrz 03, 2013 1:06 pm

witam , mam zapytanko mam firme która załozyłem w pazdzierniku branza transportowa, mam wynajeta ciezarówke jade jutro do firmy fresch logistik i moze podpiszemy umowe o współprace , majac taka umowe zapewnienie powiedzmy ze beda wpływy , moge sie starac o jaka pozyczke dla firm ? prosze o rade

pozdrawiam Marcin

Postprzez mianmar » Cz wrz 19, 2013 10:45 am

Najlepiej jest szukać takich banków, w których się taki kredyt otrzyma. W tym celu można złożyć wnioski o przyznanie takiego kredytu w wielu bankach, a potem czekać na decyzję.

Postprzez bolicki39 » So wrz 21, 2013 10:08 am

Niezależnie od branży, najważniejsza jest kondycja danej firmy oraz dochody, jakie ona przedstawia i te aspekty są głównie brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt dla firmy.

Postprzez kilian52 » Pt paź 25, 2013 1:43 pm

Wiele w tym aspekcie zależy od tego, w jakiej kondycji jest dana firma, gdyż wówczas dopiero można mówić o tym czy bank udzieli kredytu, czy też nie.

Powrót do Kredyty inwestycyjne