Zarejestruj

Kredyt inwestycyjny na biznes internetowy

Kredyty na inwestycje w firmach - porady, opinie, doświadczenia. W jakim banku najłatwiej otrzymać kredyt inwestycyjny? Jakie dokumenty wymagają banki przy kredytach inwestycyjnych?

Kredyt inwestycyjny na biznes internetowy

Postprzez Mufasa » Pn lut 17, 2014 1:26 pm

Już pisałem podobny wątek na forum, jednak ten dział wydaje mi się bardziej ciekawy. Czy znacie jakieś dobre miejsce - dobry bank, który udzieliłby mi taki kredyt inwestycyjny na biznes internetowy? Czy to kwestia dobrego biznesplanu?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kredyt inwestycyjny na biznes internetowy

Postprzez Racjanka89 » Pn mar 24, 2014 9:22 am

Na kredyt inwestycyjny na biznes internetowy polecam zapoznać się z ofertą banku PKO Marża 2.40%
Prowizja 1.50%
Minimalny okres
prowadzenia firmy 0

Postprzez inhobok » Śr kwi 30, 2014 3:06 pm

Najlepiej chyba poszukać dobrego kredytu dla startupów. Jest tego na rynku sporo, a wiele banków nie pyta nawet o cel. Masz swobodę w wykorzystaniu środków. Jedną z najciekawszych propozycji jest oferta mBanku, z kredytem do 10.000 zł. na start właśnie. Zajrzyj na stronę. A i wszystko załatwisz on line

Postprzez dracco » Pt maja 16, 2014 4:06 am

Swego czasu (kilka miesięcy temu) na stronie magazynu Forbes był ranking kredytów dla firm zaczynających dopiero działalność gospodarczą. Warto go odnaleźć.
Poradniki o kredycie hipotecznym dla firm - http://www.kred.pl/Poradniki/Kredyt-hipoteczny-dla-firm/

Postprzez kaasiaa » Śr lis 12, 2014 10:34 am

Myślę, że powinieneś poszukać takiego kredytu początkowo na stronach gdzie dostępne są porównywarki kredytów. Może to być dobra baza do dalszych poszukiwań.

Powrót do Kredyty inwestycyjne