Zarejestruj

Kredyt inwestycyjny w PKO BP na zakup nieruchomości

Kredyty na inwestycje w firmach - porady, opinie, doświadczenia. W jakim banku najłatwiej otrzymać kredyt inwestycyjny? Jakie dokumenty wymagają banki przy kredytach inwestycyjnych?
kamil

Kredyt inwestycyjny w PKO BP na zakup nieruchomości

Postprzez kamil » Wt wrz 03, 2013 12:57 pm

Zakup nieruchomości w kredycie inwestycyjnym w PKO BP - w przypadku kredytu na nową sp zoo kredyt w 100% opiera się na prognozach i biznes planie. Bez najemcy nie mozemy prognozować żadnych przychodów dla firmy z tytuła najmu kupowanej nieruchomości. Powinno to wygladać tak że czynsz z najmu pokrywa ratę kredytu i coś zostaje dla Firmy
Czyli bez najemcy ciężko cokolwiek załatwić.
Około marca zachodza zmiany w PKO BP nie wiadomo też jak będzie potem z takimi kredytami PKO przechodzi na scoring - o tym czy firma dostanie zadecyduje program komputerowy i wysokość punktów otrzymanych przez firmę w rankingu.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kredyt inwestycyjny w PKO BP na zakup nieruchomości

Postprzez bogini » So wrz 14, 2013 4:29 pm

A czy masz szansę otrzymać tu kredyt? Ja takze kiedyś się nad tą opcją zastanawiałam...jednakże byłam pełna niepewności....:(

Postprzez mianmar » Wt wrz 24, 2013 4:09 pm

W zasadzie to w każdym czasie można próbować uzyskiwać kredyt inwestycyjny w tym czy też w innym banku. Banki bowiem żyją z tego, że tych kredytów udzielają.

Postprzez Ninka » Cz sty 30, 2014 5:46 pm

nie wiedziałam że można uzyskać kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości. Wydawało mi sie raczej że w takiej sytuacji konieczny jest kredyt hipoteczny pod nieruchomość na firmę. No ale propozycje banków w tej kwestii, ciągle się zmieniają.

Postprzez serek » Śr lut 26, 2014 4:48 pm

Na zakup nieruchomości można zaciągnąć 2 kredyty, albo jest to kredyt hipoteczny lub własnie jak w temacie kredyt inwestycyjny który można przeznaczyć na zakup nieruchomości.
Myśl, bo to nie boli.

Powrót do Kredyty inwestycyjne