Zarejestruj

Prowadzę firmę od 6 miesięcy i potrzebuję jakiegoś kredytu

Dyskusje na temat kredytów związanych z finansowaniem aktualnych potrzeb firmy.
kimka

Prowadzę firmę od 6 miesięcy i potrzebuję jakiegoś kredytu

Postprzez kimka » Wt wrz 03, 2013 12:30 pm

Witam, nie jestem zadłużona w bankach, tylko w ZUSie ( dwie zaległości ), do tego dochodzą niezapłacone rachunki za prąd itd. Prowadzę firmę od 6 miesięcy i potrzebuję jakiegoś kredytu wysokości ok. 5 tys. na spłacenie wszystkich tych długów + na rozruch żeby sytuacja się nie powtórzyła. Niestety moje przychody z działalności są niewielkie

Doradca reklama

Podpowiadam

doradca34

Re: Prowadzę firmę od 6 miesięcy i potrzebuję jakiegoś kredy

Postprzez doradca34 » Wt wrz 03, 2013 12:31 pm

Witam
Mogę pomóc w uzyskaniu kredytu, proszę napisać czy brała Pani kiedykolwiek kredyt? Czy był spłacany? Jaki są dochody? Pobieram prowizję w wysokości 10% od uzyskanego kredytu lecz dopiero w momencie otrzymania. Czy jest Pan z Warszawy lub okolic?

Postprzez mianmar » Cz wrz 19, 2013 10:47 am

Oczywiście można założyć, że wzięcie kredytu w takiej sytuacji jest najlepszym rozwiązaniem, ale z drugiej strony warto się nad tym zastanowić skoro działalność nie przynosi dochodów.

Postprzez ornal31 » Śr paź 30, 2013 11:53 am

Osobiście w tej sytuacji proponowałbym zaciągnięcie kredytu w Millennium Banku, gdyż ma on dobrą ofertę dla firm. Proszę spróbować.

Postprzez Griszak » Pn mar 17, 2014 7:39 am

Wygodny kredyt dla firm oferuje teraz BZ WBK - można ubiegać się o nawet 500 tysięcy złotych na dowolny cel - warto sprawdzić

Powrót do Kredyty obrotowe