Zarejestruj

0 zł za program Finanse i Księgowość dla biur księgowość

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

0 zł za program Finanse i Księgowość dla biur księgowość

Postprzez Karla » Cz mar 06, 2014 2:13 pm

Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o

Dla biur księgowych przygotowaliśmy ofertę specjalną 0 zł za Program MerSoft Finanse i Księgowość, jego bieżącą aktualizacje i wsparcie techniczne przez okres 6 miesięcy
z możliwością wydłużenia okresu promocji o kolejne okresy 6 miesięczne.

Dodatkowo każde z biur księgowych w okresie promocyjnym otrzymuje 30% rabat na zakup Programu MerSoft ŚT Środki Trwałe i MerSoft ZF Zestawienia Finansowe.

Program w nowej technologii web, to rozwiązanie, dzięki któremu usprawnisz proces zarządzania biurem rachunkowym, zapewniając wysoki standard obsługi Klientów.

Dlaczego warto wybrać MerSoft FK Finanse i Księgowość ?

- Brak kosztów związanych z zakupem i bieżącą aktualizacją programu, to minimalizacja opłat.
- Bezpłatne wsparcie techniczne to koło ratunkowe w trudnych sytuacjach.
- Nowa technologia zapewnia wysoką jakość świadczonych usług dla Klientów i efektywną pracę.
- Zgodność z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa gwarantuje prawidłową obsługę.
- Automatyzacja wielu operacji zapewni szybkość transakcji i oszczędność czasu.

Wybrana funkcjonalność MerSoft FK:

- Automatyczne księgowanie wielu dokumentów
- Edycja standardowego planu kont
- Import dokumentów z innych systemów
- Automatyczna generacja wyciągów bankowych i raportów księgowych
- Usuwanie i korygowanie księgowań w okresach otwartych
- Prowadzenie zapisów i rozliczeń w obcej walucie opartych na dowolnie definiowanych tabelach kursów

Sprawdź to naprawdę nic nie kosztuje
http://www.meritus.pl/
Załączniki
promocja jpg.jpg
promocja jpg.jpg (26.26 KiB) Przeglądane 693 razy

Re: 0 zł za program Finanse i Księgowość dla biur księgowość

Postprzez magdaalena » Wt kwi 14, 2015 7:58 am

Ja polecam dla biur księgowych oprogramowanie które ma biuro rachunkowe z którego korzystam (Business-Tax) bowiem jest super czy to rozliczenia, czy komunikacja czy crmy itd moge wymieniać jak narazie sprawdziły mi się rewelacyjnie. Chyba sporo biur zaczyna na tym działać bo widziałam że jest to już dostępne dla innych ( https://mojebiuro24.pl/program-dla-biur-rachunkowych ) i z tego co widziałam na stronie mają okres darmowy na spróbowanie więc sporo firm powinno mieć to już u siebie.

Postprzez proadax » Wt kwi 14, 2015 1:20 pm

A ja polecam zainwestować w obsługę realnego biura rachunkowego. W perspektywie prowadzenia prawdziwego biznesu są to groszowe sprawy, a właściciel nie musi latać po urzędach, odpowiadać na wezwania i tracić czas na kalkulacje. Biznes jest biznes, księgowość pozostawmy księgowym

Postprzez T85 » Pt kwi 08, 2016 9:52 am

Wszystko zależy od tego, o jakim biznesie mówimy, jeśli mowa o jednoosobowej DG, to zwłaszcza na początku takiej osobie będzie zależało na obniżeniu kosztów, robieniu pewnych rzeczy własnym sumptem itd (np z wykorzystaniem programów do tego dedykowanych, jak chociażby te od RESET2). Wiadomo, że z czasem jak firma się rozwinie, czego każdemu się życzy, to przybędzie "papierologii" itd, i wtedy nieodzowne stanie się skorzystanie z usług zawodowych księgowych.

Powrót do Ogłoszenia dla firm