Zarejestruj

Bądź widoczny dzięki aplikacjom mobilnym

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.
Posty: 1
Dołączył(a): Pn lis 24, 2014 12:40 pm

Bądź widoczny dzięki aplikacjom mobilnym

Postprzez Seeweb » Pn lis 24, 2014 12:43 pm

Jak wyróżnić się na tle konkurencji, nie wydając fortuny na marketing? Czy istnieje kanał dotarcia do odbiorcy, którego nie zdominowały jeszcze krzykliwe przekazy reklamowe?

Gdzie szukać nowych oryginalnych pomysłów na promocję?
Odpowiedzią na te pytania jest aplikacja mobilna Seeweb.pl – narzędzie, dostarczające użytkownikom rekomendacje punktów usługowych, spełniających ich wymagania i podpowiadające, jak szybko trafić do wyznaczonego celu.

Aby umieścić swoją firmę w bazie usługodawców portalu wystarczy wejść na www.seeweb.pl, założyć konto i stworzyć własną wizytówkę, w której zawarte są informacje dotyczące m.in. oferty danego punktu usługowego, jego lokalizacji czy poziomu cen. Na podstawie tych i innych danych aplikacja będzie polecała usługodawcę klientom, znajdującym się w jego najbliższym sąsiedztwie.

Seeweb.pl umożliwi też firmom zorganizowanie kampanii rabatowych i poinformuje o nich użytkowników aplikacji. Ci z kolei będą mogli dokonywać rezerwacji ofert online i oceniać wybrane punkty usługowe.

Dzięki Seeweb.pl skorzystają zatem przedsiębiorcy, którzy staną się bardziej widoczni dla potencjalnych klientów, będą mogli dostosować ofertę do ich oczekiwań, pomnażać zyski i budować przewagę nad konkurencją. W ręce usługodawców trafi zaś nowoczesne narzędzie, usprawniające dokonywanie codziennych wyborów i pozwalające odnaleźć w miejskiej dżungli to, czego potrzebują.

Więcej informacji na temat serwisu można znaleźć na www.seeweb.pl. Sprawdź, co zyskujesz i przetestuj aplikację mobilną za darmo!

Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Obrazek

Powrót do Ogłoszenia dla firm 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości