Zarejestruj

Biuro rachunkowe

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Biuro rachunkowe

Postprzez Karol12 » Pt cze 27, 2014 11:52 am

Vattax Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem zewnętrznych usług księgowo-rachunkowych oraz administracja procesów kadrowo-płacowych, istniejemy od 1991 roku. W 1999 roku firma VATTAX została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do świadczenia usług doradztwa podatkowego i uzyskała status Spółki Doradztwa Podatkowego. Od początku działalności zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz podatków.

Zdobyte podczas wieloletniej pracy doświadczenie pozwala nam proponować Państwu sprawdzone metody współpracy, z których korzysta ponad 250 firm. Wśród naszych Klientów są firmy polskie i zagraniczne ze wszystkich sektorów gospodarki, o różnej formie prawnej i wielkości. Korzystając z naszych usług Klienci mogą skoncentrować się na rozwijaniu prowadzonej działalności, pozostawiając nam profesjonalne wykonanie większości spraw finansowo-księgowych.

Obecnie pracuje dla nas ponad 50 osób, w tym doradcy podatkowi oraz osoby posiadające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów. Nasi pracownicy śledząc na bieżąco zmieniające się przepisy, zapewniają właściwy poziom merytoryczny i formalny informacji przygotowywanych dla Klientów, Urzędów Skarbowych i innych instytucji. Staramy się stwarzać pracownikom jak najszersze możliwości podnoszenia kwalifikacji, zdając sobie sprawę, że w dużym stopniu ogólna opinia o firmie zależy od oceny każdego z nich.

Wysoka jakość usług świadczonych przez Vattax została potwierdzona otrzymanym Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2000 (PN-EN ISO 9001:2001) w zakresie:
- Prowadzenia ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych na rzecz Przedsiębiorców,
- Doradztwa podatkowego.

Vattax stosuje strategię indywidualnej obsługi Klienta zakładającą, że każdy z Klientów współpracuje z jednym naszym pracownikiem, który może liczyć na wsparcie całego zespołu księgowych i doradców podatkowych.

Re: Biuro rachunkowe

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:28 am

Ze swojego doświadczenia polecam KAMELEON.ERP. Firma WILKSOFT dostosuje ofertę do Twoich potrzeb i doradzi odpowiedni pakiet. Dbają o aktualizacje, rozszerzenia i szkolenia, więc o to nie musisz się martwić. KAMELEON.ERP nawet w najmniejszym zestawie posiada to, co przyda się przy rozwoju każdej firmy, czy to małej, czy dużej. Dzięki KAMELEON.ERP masz wszystko w jednym miejscu: bazy danych, informacje o zakupach, sprzedaży oraz finansach- wszystko w jednym miejscu! U mnie sprawdził się naprawdę rewelacyjnie.

Postprzez sebix » Pn cze 13, 2016 11:15 am

Pozytywne mam doświadczenia z biurem rachunkowym o nazwie Sastax (www.sastax.pl). Cennik mają konkurencyjny i są przy tym rzeczywiście rzetelni w swojej robocie. Zawsze mam dokumenty opracowane na czas, wszystkie potrzebne rozliczenia, kadry i płace, nie muszę wydzwaniać i się dopytywać na kiedy coś będzie gotowe itp.

Postprzez filantrop » Cz paź 13, 2016 10:42 pm

Rachunkowość mojej firmie prowadzi biuro Aj Finance z Wrocławia i bardzo dobrze wywiązują się z zadań. Dokładnie i na czas. Kwestie ZUSU, płac itp. są w dobrych rękach. Zaufałem im, od roku zajmują się rachunkowością mojej firmy nie ma żadnych problemów.

Postprzez T85 » Cz kwi 13, 2017 2:26 pm

Biur rachunkowych (stacjonarnych, zdalnych, wirtualnych) jest od zatrzęsienia. Poza opiniami o samych biurach warto też sprawdzić, na jakim oprogramowaniu pracują (wiadomo, im lepsze, częściej aktualizowane, wspierane przez producenta, tym lepiej). W tej kwestii dużo dobrego słyszałem o produktach RESET2 z Wrocławia.

Powrót do Ogłoszenia dla firm