Zarejestruj

Codec Poland - usługi IT dla finansów oraz controllingu

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 11, 2016 3:03 pm

Codec Poland - usługi IT dla finansów oraz controllingu

Postprzez TomaszWierzbowski » Pn sty 11, 2016 3:06 pm

Codec jest europejskim liderem w zakresie usług doradczych i wdrażania rozwiązań wspierających efektywność organizacji. Pełniąc rolę ogniwa łączącego strategię, controlling i nowoczesne technologie wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów.

Rozwiązania oferowane przez Codec umożliwiają podejmowanie decyzji opartych na solidnych informacjach oraz zarządzanie wydajnością korporacji. Oferujemy rozwiązania dla każdego poziomu cyklu zarządzania wydajnością: od zarządzania strategią, poprzez planowanie, budżetowanie, do generowania raportów i analiz realizacji. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej. Rozwiązania analizują dane i informacje na wskroś przedsiębiorstwa. Dostarczane rozwiązania i usługi w zakresie Business Intelligence (rozwiązania raportowe, karty wyników, hurtownie danych, zapewnienie jakości danych), są wyjątkowe w branży, zarówno pod kątem wydajności i funkcjonalności, jak również unikatowej w skali rynku metodzie wizualizacji informacji. Rozwiązania dają wiele możliwości maksymalnego zaangażowania w pracę użytkowników oraz przynoszą podstawy do szybkiego osiągania zwrotu z inwestycji. Firmy ze wszystkich dziedzin gospodarki używaja naszych rozwiazań dla uzyskania pełnego dostępu do informacji, które są niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Nasze rozwiązania mają charakter kompleksowy: dostarczamy oprogramowanie, merytoryczne konsultacje biznesowe oraz informatyczne, obsługę, szkolenie i wsparcie. Oprócz standardowego wsparcia „on-site”, dostarczamy wsparcie zdalne poprzez scentralizowane centrum konsultingowe. Założony w 1985 Codec zrealizował projekty u ponad 700klientów. Posiadamy biura w Warszawie, Londynie, Dublinie (HQ), Belfaście, Cork oraz Kolonii.

Po więcej infromacji zapraszam do kontaktu mailowego: twierzbowski@codec.pl bądź na stronę firmową www.codec.pl.

Posty: 5
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 6:09 pm

Re: Codec Poland - usługi IT dla finansów oraz controllingu

Postprzez Obigaw » Pt lut 12, 2016 5:09 pm

. Świetne usługi, wiem bo korzystałem
[url=http://www.koronaozon.pl/]ozonowanie wody i powietrza[/url]

Powrót do Ogłoszenia dla firm 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości