Zarejestruj

Dobra konferencja z imprezą integracyjną

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Dobra konferencja z imprezą integracyjną

Postprzez koman88 » Pn wrz 07, 2015 12:23 pm

Kompleksowy zakres usług w tym organizacja imprez http://www.hotelsulkowski.pl/biznes/imprezy-integracyjne Jego główne zadanie to kompleksowa i profesjonalna organizacja konferencji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych. Nie wiem czy wiecie, ale można tam zorganizować event na ponad 6000 osób. Dodatkowym atutem jest lokalizacja.

Re: Dobra konferencja z imprezą integracyjną

Postprzez filantrop » Śr paź 14, 2015 10:52 am

Świetne usługi z zakresu organizacji konferenji swidczy tez hotel Grand Lubicz w Ustce. niedawno mieliśmy przyjemność organizowac tam spora konferencję- na plus duża sala, ze świetnym sprzętem konferencyjnym, ale równiez wiele atrakcji, które sprzyjaly późniejszej integracji- kregle, bilard, dla pań SPA. Bardzo pozytywny odbiór.

Postprzez rachelka » Wt lis 17, 2015 2:16 pm

my byliśmy w Rzeszowie w hotelu Ferdynand. Wolimy takie konferencje bez zbędnych zmusznych atrakcji, tyle co zwiedzalismy Rzeszow, no i konferencja w ciągu dnia. Polecam taki rodzaj, za bardzo eraz firmy kombinuja

Postprzez kaczem » Cz lis 19, 2015 6:48 am

Sprawdzony jest hotel Marriot można go znaleźć praktycznie w każdym większym mieście, wysoki standard obsługi i świetne wykończenie.

Postprzez monika91 » Śr maja 04, 2016 5:48 am

a ja zachęcona rekomendacjami forumowiczów planuję teraz konferencję w http://www.hotel-lubicz.pl/, faktycznie jak weszłam na stronę to miejsce jest fantastyczne, do tego do lata coraz bliżej więc każdego w stronę morza ciągnie, no a jeżeli jedzenie okaże się tak świetne to nie mogę się już doczekać ;)

Postprzez poster » Pt sie 26, 2016 3:02 pm

Nieważne jak fajne jest miejsce, to trzeba też organizować jakieś ciekawe atrakcje dla gości, żeby w przerwach się nie nudzili :) Ja np. ostatnio upodobałem sobie bar kawowy z perfect service. Są świetni, a ich kawa naprawdę lepsza niż w niejednej kawiarni :)

Postprzez monika91 » Pt wrz 02, 2016 4:04 pm

Byłam ostatnio na dobrej konferencji z wyborną impreza integracyjną, że tak to ujme. Była w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej. Co do miejsca, to mam nadzieje, że kiedyś jeszcze tam zorganizują - ładny hotel, sala konferencyjna z prawdziwego zdarzenia i super kuchnia, taką lubię :) I miejsce do integracji też było... do białego rana :D

Postprzez poster » Śr wrz 07, 2016 11:06 am

a no wiadomo takie wyjazdowe konferencje to zupełnie inna sprawa i u nas też przynajmniej raz do roku taką staramy się zorganizować, z reguły celowaliśmy w różnie miejsce ale w zeszłym roku tak nam się spodobało w http://www.hotel-lubicz.pl/ że i w tym roku zarezerwowaliśmy już u nich jesienny termin, hotel świetny, bardzo wysoki poziom, genialne jedzenie no a kto by się nie cieszył z szansy wyrwania się nad morze chociaż na parę dni :D

Postprzez klucznik » Pn lis 14, 2016 7:47 pm

Impreza imprezą ale ważne żeby uczestnicy coś z takiej konferencji wynieśli dlatego ważna jest oprawa, odpowiednie nagłośnienie czy wygląd sali. U mnie takie rzeczy robi firma mediaservice24. Mają doświadczenie jeśli chodzi o takie imprezy i nigdy się na nich nie zawiodłem

Postprzez poster » Pt gru 23, 2016 12:39 am

My ostatnio taki własnie wyjazd konferencyjny, i przy okazji integracyjny, mielismy do pałacyku łąkomin. Mają sporo sal do wyboru, także można zorganizowac niemałe wydarzenie.

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia dla firm