Zarejestruj

Oprogramowanie dla branży HoReCa

Prowadzisz własną firmę, zareklamuj ją na tym forum. Uwaga jest to jedyne forum, na którym dopuszczalna jest reklama i podawanie danych kontaktowych. Treści reklamowe umieszczane w innych działach będą usuwane.

Oprogramowanie dla branży HoReCa

Postprzez zarzadzaj1gip » Cz maja 07, 2015 12:27 am

Jeśli poszukują Państwo oprogramowania do zarządzania hotelem, restauracją czy fitnessem proszę zapoznać się z Naszą ofertą.

Od ponad 25 lat zgłębiamy tajniki sprawnego zarządzania biznesem z branży Horeca. 
Nasze programy z powodzeniem wspierają managerów w kilkuset hotelach i restauracjach.

tel: (+48) 605 258 585
handlowy@gip.com.pl

strona www:
http://www.gip.com.pl/.

Re: Oprogramowanie dla branży HoReCa

Postprzez MichalRabus » N paź 04, 2015 8:27 am

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę konkretnego, to mogę polecić z czystym sumieniem firmę WILKSOFT. Z platformą KAMELEON.B2B prowadzenie mojej firmy stało się dziecinnie proste. Nie dość, że wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu, to dodatkowo cały system jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Dzięki KAMELEON.CRM z łatwością poradzisz sobie z zarządzaniem sprzedażą, serwisem czy partnerami handlowymi. Polecam serdecznie, bo platforma KAMELEON.B2B sprawiła, że zajmowanie się firmą stało się nie tylko proste, ale również przyjemne.

Postprzez zarzadzaj1gip » Wt cze 14, 2016 6:03 am

A ja firmę GIP http://gip.com.pl/, a raczej ich oprogramowanie. Nie sądziłam, że jest tak dobre jak mówili na prezentacji i byłam sceptycznie do nich nastawiona, ale muszę przyznać, że się myliłam

Postprzez T85 » Pt cze 24, 2016 2:21 pm

Na pewno warto też się zainteresować programami od wrocławskiego RESET2, wpiszą się w praktycznie dział związany z prowadzeniem firmy. Można skorzystać z okresu próbnego, zapoznać się z programem i wyrobić sobie zdanie na temat jego funkcjonalności.

Powrót do Ogłoszenia dla firm